Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnas folyasrol mik a tapaszt...

Barnas folyasrol mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5 hét 3 napos kismama vagyok. A tisztasági betéten észleltem egy kis aargas folyast. Aztán lett ott 1 barna pötty. El is sietünk a nőgyógyászhoz, utrogestan hüvely tablettát javasolt reggelre és estére. Mi a véleményetek? Megmaradhat ez a terhesség? Felek

2018. aug. 10. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megmaradhat. Viszont az utro továbbra sem csodaszer.

A korai terhességben fellépő vérzések esetében 30%-ban fordul elő vetélés.

2018. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor 70% hogy szuper lesz minden
2018. aug. 10. 07:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony! És 70% az nagyon komoly esély.


Egyébként én egy teljes hónapig véreztem. Nem csak barnás pöttyök, hanem rendes vér. Hol több, hol kevesebb.

És most 20 hetes terhes vagyok :)


#1

2018. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként el kell mondanom hogy aznap mikor észleltem hüvelyi uh volt és egy adott ponton nagyon fajt
2018. aug. 10. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 vetelesem volt, az elso harommal vereztem(barnaztam) de a 4nel nem volt semmi barnazas vagy gorcsoles es megis, semmi elojel nelkul elontott a ver es az a terhesseg is megszakadt.

En kulfoldon elek itt nem osztogatjak az utrot anelkul hogy megallapitanak hogy tenyleg szukseged van ra. Nem csodaszer es kart is okozhat ha nincs progreszteron szint problemad. Egyet tehetsz hogy megprobalsz nem aggodni es pihenj ha van ra most pihenj minel tobbet.

2018. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pihenés kizárt ma én vagyok az ugyeletes orvos
2018. aug. 10. 08:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első 8 hétben én is hol vérezgettem, hol barnáztam. Teljesen kivoltam, állandóan orvoshoz rohantam h megvan e még a baba, de nem tudták mitől van, aztán lassan megszűnt, és nem volt semmi gond. De engem is pihenésre intettek akkor!
2018. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eü dolgozó vagyok, kismamának tilos ügyeletet vállalnia. A felettesednek mondd el, hogy kismama vagy és kérd meg, hogy kezelje diszkréten az infot, amíg nem lesz biztos a dolog. Ha orvos vagy tudod, hogy ez nem játék!
2018. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!