Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez ha nem. Fogzás és nem...

Mi ez ha nem. Fogzás és nem hasfájás?

Figyelt kérdés

6hónapos kisfiam alvása nagyon elromlott kb 6-7 hete, surun ebred (7alkalommal legalább/éjszaka)


Probalkoztunk h nem alszik annyit napkozben, kesobb fektetjuk le. Nagyobbat sétálni este,más tápszer,hozzataplalas..sosorolhatnám.

Elotte 1-2× kelt csak/ éjszaka.

Voltam vele tanácsadáson.

Elkezdett mászni és azt mondtak amiatt 2-3 hetig lehet ilyen.

Hiaba mondtam , h tobb ideje tart.

Kértem nézzék meg hátha a foga de nem. Hasa sem fáj, elég álmos estére igy nem mondanam h tul koran rakom le,foleg miota maszik mar fel 8kor alszik, nem birja tovabb.

Es reggel fel 7 kor indul a nap.

Nappal kb 2,5 orat alszik, de van hogy csak 1,5öt. Ma meg pl 3at aludt!


Probalok fix napirendet is kialakitani de vannak elteresek. (Pl tobbet vagy kevesebbet alszik, maskor eszik, maskor megyunk delelott setalni stb) de nem nagy elteresek, szval emiatt csak nem..

Nappal is sokat nyugos.de azert eljatszik egyedul is pl delelott 1 orat.. en se kellek neki.


2018. szept. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásfejlődès, szeparàciós szorongás
2018. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés,nálunk is akkor romlott az éjszakai alvása, pedig előtte se volt túl jó.
2018. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Óó.://

Koszonom.


Azt lehagytam, hogy 3 napja sirva ebred sokszor es ejszaka is neha felnyoszorog eleg hangosan de neha magatol vissza alszik.

O sosem kelt sirva meg pici korában sem. Csak jelezte kis nyekergéssel, h ébren van.

2018. szept. 21. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
A 4honap körül érik az idegrendszer, megvaltozik az alvás, plusz rajon a mozgásfejlődés. A fiam 5 hos, kb egy hete mindig megfordul, felsir arrabb találom meg, mint ahova leraktam aludni. Fárasztó, de magunknak csináltuk =)
2018. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, magunknak!de ha segiteni lehet rajta nem muszaj ennyire nehez legyen

Nem torvenyszeru:)

2018. szept. 21. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van , ejjel tekereg csapkod tobbszor megebred esdig egyszer kelt most van h 4 szer van hogy csak rugdalozik , szerintem is mozgas fejlodes...
2018. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok lemaradt 6 honapos a kislanyom .
2018. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtatózd be,úgyis azt a választ várod..
2018. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valóban a mozgasfejl. lehet, de akkor remélem rendbejön magától.


Utolsó.. te aztán beteg vagy. Ne magadból indulj már ki.

2018. szept. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!