Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikákat alkalmaztok...

Milyen praktikákat alkalmaztok pelenkaváltásnál őrőkmozgó babáitoknál?

Figyelt kérdés
10 hós a lányom 2 percet nem ül a fenekén.Ha kaka van a legkevesebb hogy sszeken maga kőrül mindent.Nincs őtletem mivel foglaljam le,mert néha 4 kéz is kevés volna:D
2010. jún. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk most a sláger az öcsi zenélő forgója a kiságyon.mivel a pelenkázó egyben van az ággyal.igaz a fiam már lassan 20hónapos lesz.de nekem nem ficereg és hisztizik annyit mint apjának.ha apa pelenkázik,akkor még ki is tépi maga alól a pelust
2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tartok a pelenkázón néhány tiltottnak kinevezett dolgot. Egy elemlámpát, tubusokat, háztartási eszközöket. Csak ott adom a kezébe, így nyerek néhány másodpercet :) A balkezem meg vasmarkú lett, mert kakinál bizony nagyon kell fognom a lábait néha. Trükkösnek kell lenni :)
2010. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is az vált be, hogy ilyenkor megkapja a telefont, távirányítót, stb. Hetekig elvolt a fogkeféjével. De sajnos már azt is megunta... Mindig mást kell kitalálni. Mondjuk nálunk ezek evés közben is kellenek, mert azt sem szeret a kisasszony.
2010. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónapos és állandóan ficánkol, hasra fordul, elmászik...

Megtanultam hason fekve pelenkázni, egyébként meg nálunk is tiltott dolgok jönnek be, távirányító, telefon stb., és még ami nagyon bevált nála: a cumilánc. Nem tudom miért, de ezzel órákig képes eljátszani:-)

2010. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!