Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bartos Erika melyik könyvét...

Bartos Erika melyik könyvét érdemes megvenni 1 évesnek az Anna, Peti, és Gergő sorozatból?

Figyelt kérdés
Egyáltalán érdemes, vagy még korai? Most akcióban láttam, csak nem tudom melyik lesz a kislányomnak való történetileg.
2010. jún. 22. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes megvenni, ez még a 6 éveseket is leköti, nem tudom pontosan hány része van, én legalább 3-mal találkoztam, lapozgass bele és amelyik szerinted a legjobb.

1 évesen már nézegeti a képeket és a meseolvasás élménye ilyenkor alapozódik. Ilyenkor még nem kitartóak, de ha csak pár percig tud nyugton ülni, az is fontos. :)

2010. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,van egy olyan,hogy a Legkisebbek könyve,de akármelyik aranyos.Egy évesnek még talán kicsi,de nagyon szereti az immár hét éves lányom is.Mindegyiket meg kell venni.
2010. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,előző vagyok,megmondanád,hogy hol láttad akcióba és mennyiért?Előre is köszönöm!
2010. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Alexandra.hu-n vannak most akciók.
2010. jún. 23. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök jó,köszi!!!!!!!!
2010. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!