Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek leesett a gyereke az...

Akinek leesett a gyereke az ágyról egyből korházba vitétek? Vagy házi doki?

Figyelt kérdés
7 Hónapos és lesett szegénykém az én hibám tudom de felsírt egyből és olyan mosolygós vidám és huncut mint szokott .Kórházba viszem akkor 3 napig bentartanak és nem tud aludni máshol megvan szokva helyével és a korházi fertőzéstől is féltem .
2018. szept. 23. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ennyivel kiröhögnek semmi baja nincs
2018. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem vittem.

Felsírt és jókedvű.

Ha nem aluszékony vagy nem hányik akkor nincs gond.

Már lehet el is felejtette.

2018. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Négy gyerekem van, voltak ilyen-olyan esések baba korban.

Egyet vittem kórházba, mert fejre esett és kemény kőre.

Csináltak rtg-t, mibden rendben volt. Nem tartottak bent minket. Épp 7 hónapos volt akkor.

2018. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehova nem vittem, figyeltem, hogy jól van-e.
2018. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lefordult az ágyról nem tudtam elkapni előszőr az oldalára esett és az oldaláról átbillenve beverte a fejét de szőnyeg van és arra esett .
2018. szept. 23. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyosom a betonra ejtette a 9 hos fiam fejjel!! Felhivtam a gyerekorvost met 120mkre voltunk otthonrol! Azt mondta ha nem hany, nem aluszekony, egyybol felsirt es nem vorosodik be a szeme (nyilvan siras nelkuli allapot) vagy verzik a fule akkor nincs baj.
2018. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem vittem, akkor elég gyakran a sürgit jártuk volna, ha minden el és leesésnél a kórházba szaladok vele. Ha nincs hányás, jó kedvű, nincs komoly zúzódása, akkor felesleges azonnal rohanni.
2018. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem vittem, pedig jópárszor leesett. Volt, hogy máég a lábát is fogtam, miközben szimplán hanyattdobta magát le a dohányzóasztal szélének.

Sírt, megnyugodott, nem szalasztott a szeme, nem hányt, egy óra múlva már vígan játszott.

2018. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk orvosnál azt mondta semmi baja .De Amelyik oldalára esett arra az oldalára nem fordul még várok egy pár napod ,de utána ilyen esetben hova kell vinnem ?
2018. szept. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!