Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek anyatejes volt a...

Akiknek anyatejes volt a babája azok keltegették a babát?

Figyelt kérdés
Állandóan aludna 6 napos babám.mindig nekem kell felkeltenem hogy egyen.védőnöm azt mondta hogy normális hogy ennyit alszik.szopitól számolva max 4 óra múlva felkeltem hogy egyen.jól csinálom?úgy érzem hogy valamit rosszul csinálok de a védőnő azt mondja hogy nem.már kicsit kezdek erre rágörcsölni úgy érzem.
2018. szept. 25. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
78%: nem akartam kifejteni de olyan szepen lepomtoztal hogy kifejtem. Az en gyerekem nem tudott szopizni rendesen, amit en laikuskent nem ereztem. Magamra tettem, bekapta a mellem, mondom akkor ez igy biztos jo lesz remek. 4. Nap mar mikor bejott a csecsemos es kerdezte mikor szopizott utoljara mrrt nem akar gyarapodni még mindig esik a sulya. Mondom este, ejszaka nem kelt fel. Na jol leseszett hogy 40 fokban mindenkepp fel kellett volna keltenem, foleg azert is mert addigra o mar latta rajta hogy sarga (en nem) addigra begyulladt a mellem vegul 2 hetet toltotzen mindez miatt a korhazban. Akkor mondta a csecsenis hogy minden gyereket kelteni kell az elso ket hetben mert sokszor a gyengeseg miatt alszanak es nem kelnek fel,esetemben legalabbis. En nem biznam senkire azt hogy itelje meg sarga e vagy sem, hanem biztatok mindenkit hogy keltse az elso ket hetben ne jarjon ugy mint en...es egyebkent ez egy unicef altal bababaratnak mondott intezmeny tehat nem mondtak volna hogy zaklassam fel harom orankent ha nem lett volna szukseges. A masodik babamat autonatice keltettem mar 3 orankent (nem 40 fokban) nala semmi gond nem volt, az elso ket hetben 3 orankent szopi, a 3. Hettol siman ataludta az ejszakat. Akkor mar nem keltettem.
2018. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Rácáfolnék a 10-esre. Kislányom július 10.-én született. 40 fokok voltak, mégsem kelt fel enni. Nekem kellett keltegetni...
2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

soha ne keltegesd, hacsak az orvos nem mondja (pl sárgaság)


a gyerek annyit eszik, amennyire szüksége van, és ha éhes, felébred. inkább szívja ki mind a két cicit és aludjon 6 órát, mint 1-1 cici három óránként

2018. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kivéve ha valami miatt nem tud enni és legyengül, amiből te az első pár napban első babás szülőként akár pont semmit sem veszel észre..
2018. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!