Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után mennyi idönkén...

1 éves kor után mennyi idönként jár házhoz a védönö?

Figyelt kérdés
Eddig minden hónapban jött,de mostmár a dokihoz is 3 hónap múlva kell menni (ö is ott van a státuszvizsgálatokon,szóval havonta 2x találkozunk). Akkor a védönö is ritkábban fog látogatni?
2010. jún. 23. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves koráig is összesen 3X járt nálam a védőnő. A doktornőhöz vittem havonta.
2010. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan választ kérnék,aki pontosan tudja a védönök kötelezettségét! Azt tudom,hogy 1 évig havonta kell házhoz menniük,1 év után 2 vagy 3 havonta?
2010. jún. 23. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a kötelezettségüket de gyanítom, hogy nem kötelező házhoz jönniük 1 éves kor után. Az enyém 6 hetes korig hetente jött, utána meg úgy 3 havonta de közben többször felhívott, hogy mi újság és amióta elmúlt 1 éves nem volt itt csak kiküldte az értesítőt a köt. oltásról.

16 hónapos anyuka

2010. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:

[link]

2010. jún. 23. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ritka rendes védőnőm van -6-8 hetente jön- elötte sms-t küld.
2010. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!