Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Friss császáros kismamának...

Friss császáros kismamának mit érdemes vinni a kórházba látogatáskor?

Figyelt kérdés
A babának még nem igazán vinnénk semmit, mert majd otthon meglátogatjuk őket, ha már picit összeszoktak, nem akarunk zavarni.
2018. máj. 30. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Az a legnagyobb ajándék, ha ott sem zavarod őket!

Legalábbis én így voltam vele

2018. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaját. De ténleg, engem semmi más nem érdekelt a vágással kapcsolatban, csak enni akartam meg nyugton lenni a babámmak.
2018. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Innivalót. Nekem az hiányzott. Gratulálj és max 10 percig legyél ott.
2018. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom nekem császár után napokig semmi étvágyam nem volt, de valami finom innivaló mindig jól jön ( főleg ebben a melegben.) Esetleg egy csokor virág, kis édesség max.
2018. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az volt a legnagyobb ajándék, hogy a férjemen és a mamákon kívül senki nem jött. (Nem úgy, mint term. szülésemnél, kész parádé volt, hogy óránként jöttek hozzám.) Több perces procedúra volt lemászni az ágyról, kb derékszögben sétáltam, senkit nem kívántam magam köré. Vagy babáztam, vagy pumpáltam a mellemet, hogy induljon meg a tej, szóval még zavartak is volna. Otthon már minden rendben volt, 2. héttől már voltak vendégeink.
2018. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adott személyt kellene kérdezni, mert ő tudja igazán, mi kell neki.
2018. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Remélem nem 20-an lesztek és maradtok 2 órát, mint ahogy nálam tették a szomszéd ágyon fekvő császáros ismerősei. Már én éreztem magam útban, és nem tudtam szoptatni a gyereket, nem tudtam ráhangolódni, mert két óra múlva jött a másik 20 ember. Jelzem, hogy nem cigók voltak, diplomás fehérek és 2 ágyas szoba volt, és egyiknek sem jutott eszébe, hogy kettesével jöjjenek be és 2 percet maradjanak.

Akkor nagyon magam alatt voltam, a hormonok, meg minden, első gyerek, így nem tudtam, mi van és hogy húzzanak ki, de most már kitakaríttatnám őket a nővérkékkel is, ha kell. Komolyan sz-r-bb volt, mint maga a szülés.


Szóval, ha mész, akkor mond neki, hogy most nem akartál semmit hozni, hogy amikor hazacuccolnak, ne kelljen cipelni a fél boltot. Inkább mond neki, hogy amikor leghamarabb meglátogathatod őket, akkor szeretnéd átadni, és akár meg is kérdezheted, hogy mire van szükségük. Azt jobban szeretik a kismamák, mint a 482. kis sapkát.

2018. máj. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
En borzalmasan ehes voltam es faradt. Maximum elsokorben dobj be neki egy kis kajat es innivalot es ennyi. Aztan masik nap meg nezd meg a babat.
2018. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, az valóban kellemetlen lehetett! Nálunk nem is engednek be látogatót a kórterembe, hogy ne zavarják a másik kismamát, még az apuka se mehet be, ki kell menni a látogatókhoz!

Nem biztos, hogy nem örülne látogatónal, én nagyon örültem mindig, ha jött valaki, ez egyénfüggő, tőle kell megkérdezni, mint ahogy azt is jobban tudja mire van szüksége, de pl egy liter gyümölcslének én mindig örültem (császáros csak szűrtet ihat, rostost nem).

2018. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy tanács: ne csokit... :D Gyümölcsöt, gyümölcslevet vihetsz be, én ihattam rostosat is.
2018. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!