Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor teszitek tisztába a...

Hányszor teszitek tisztába a baby-t? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Első baba, 3 hete szültem, elég valtozatosak a napjaink, ertem ezt úgy, hogy a pancsin kìvül nincs napirend, mindig maskor eszik alszik, ő diktál...

Nem szoktam annyira szamolni de kb 5-6 max ahányszor tisztaba rakom. Minden szopi után.(igeny szerint szoptatom) es minden szopi utan van széklete. Azert utana teszem tisztaba mert mondta a vedono hogy mivel szopi közbe kakil sokszor, igy felesleges elotte is-utana is. Viszont volt hogy elaludtunk cicizés közben/után, ő is aludt egyhuzamba 6 orat! Es addig ugye nem volt tisztaba rakva. Mennyire baj ez? Vagy pisinel is mindig kikéne cserelnem?


2018. okt. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Közben szoktam tisztábatenni

Eszik

Büfi

Pelus

Eszik

Büfi/ alszik


Ha úgy elaludt akkor ki etzem álmában alóla


Kb 8-10 pelus volt


Most van 5-6

13 hetes

2018. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire az elején minden szopi előtt. Ha bekakilt közben, akkor utána is, nem ezen spóroltam, viszont ő ha kakis volt, zavarta, el se aludt. Most 10 hónapos, napi 5-6 pelust használunk.
2018. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak utána tettem tisztába mindig, mert az enyém is szopi közben/után kakált mindig. Előtte szerintem felesleges, mindig jó minőségű pelenkát vettünk, ami szárazon tartotta. 😊
2018. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!