Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan bekapcsol a...

Folyamatosan bekapcsol a légzésfigyelő,4 napos a babánk. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Angelcare légzésfigyelőnk van. Ma először használjuk és már nagyon sokszor besípolt. Mire beérünk a pici szobájába már abbahagyja. Lehet a légzésfigyelővel van gond vagy ennyire rosszul venné a baba a levegőt? Menjünk ügyeletre vagy mit tehetnénk?
2017. nov. 3. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány lapos? Biztosan rajta fekszik a baba? És csak az "egy rövid sipolásra" gondolsz, vagy "egy rövid sipolás szünet és utána folyamatos jelzés"-re?
2017. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 lapos és rajta fekszik. A rövid sípolás után jön a hosszú sajnos.
2017. nov. 3. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a barátnőméknél volt ilyen angelcare márkájúnál detto. Nagyon jó a reklámja meg szép, de sajnos sok a hibás és nem megbízható. Szerintem vigyétek vissza. A legjobb és legmegbízhatóbb légzésfigyelő a Babysense, sose volt téves riasztás, mindenkinek akinek ajánlom meg van elégedve Vele. Ha viszont nem vagytok benne biztosak, hogy téves, akkor én felkeresném az orvost először. Ha valóban kimarad a légzése nem lehet sajnos mit csinálni, csak nagyon óvatosnak lenni. Meg kell várni, hogy az idegrendszer elég érett legyen. De ki kell zárni, hogy nincs-e valami más baj. De én még mindig a téves riasztásra gondolok.
2017. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Akkor azt javaslom, hogy maradj vele Te vagy valaki egy szobában a következő néhány alvás során, és mikor az első jelzést leadja, akkor figyeld meg, hogy lélegzik-e a kis picur. Ha igen, akkor a légzésfigyelővel van a probléma, ha nem, akkor pedig hívjátok fel a gyerekorvosotokat.


Nekünk is Angelcare van, mi meg vagyunk vele elégedve. Eddig 3-szor jelzett nálunk, sajnos nem tévesen. Gyakorlatilag olyan mélyen bealudt, hogy nem vett levegőt. Mivel nem kékült el a szája, mozgatásra, szólongatásra vett levegőt (nem kelt fel, annyira aludt), nem kellett tovább menni vele, remélhetőleg az idő tényleg megoldja.


A gyerekorvosnak azért mindenképpen említsétek majd meg akkor is, ha nem lenne rá több példa.

2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt besípolt mindig már legszívesebben kidobtam volna, mert a kicsi lélegzett és semmi baja nem volt. Én álítottam az érzékenységen így már nem sípol be tévesen. Most 6 hetes a pici lány és azért sípol ha lemászik az érzékelőről.
2017. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!