Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hetesek vagyunk.Kislányom...

15 hetesek vagyunk.Kislányom 1 hónapos kora óta időnként furán,nehezen veszi a levegőt,van hogy nem venni észre, de van hogy eléggé hallani.Menjek tovább, vagy higgyek a gyerekorvosnak és ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint allergia-féle,akármitől lehet,majd kinövi,nem kell vele foglalkozni.Naponta reggel szívni is kell az orrát,mert kicsit reggelre szörcsög.

Tényleg van ilyen korban is allergia,és akkor szerintetek mi allergizálja,és mit tegyek ellene?


2008. nov. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megnézetném mással is az nem gond ha mással is konzultálsz róla ha nem nyugtat meg a válasz ami nekem ugy tünik nem nyugtatott meg .
2008. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,valóban nyugtalanít a dolog,főleg hogy miért nem múlik,meg ha valami valóban allergizálja,miért nem lehet tudni hogy mi,hogy tehessek ellene.
2008. nov. 4. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyed el mindenképpen egy fül-orr-gégészhez, már csak a saját megnyugtatásod végett is.
2008. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!