Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 3 hós kisfiam...

Normális, hogy a 3 hós kisfiam csak 100 ml eszik meg? Ritka alkalom amikor a 130 ml is lecsúszik.

Figyelt kérdés
Tápszeresek vagyunk
2008. nov. 4. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez függ attól, hogy hogyan fejlődik a baba, és hogy milyen sűrűn eszik.

Ha szépen fejlődik akkor nem kell aggódni.

üdv. Csilla

2008. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hányszor 100 ml-t.És hogy mióta tart,mert tudod a babák sem esznek mindig egyformán,én lányom is hol 130,hol160, de van hogy csak 120,mindig máshogy kéri.De ha össz mennyiségben megvagytok,az jó,ill.mindegy mennyit eszik,ha hízik,fejlődik szépen,az a fontos,nem a számok!
2008. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia mi sem eszünk 180-at mi is tápszeresek vagyunk ha azt láttod ,hogy hízik rendesen akkor nincs gond minden bébinek más az igénye hány óránként esztek?Teáztok is?

Mi 14 hetesek vagyunk és már malydnem meg dupláztuk a születési súlyunk

2008. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

6x-7x eszik ez is változó, éjszaka 2x legalább felkell és akkor csak 60-80 ml eszik. Nagyon rendszertelenűl eszik. HOgyan tudnám rendszerre szoktatni.

Van amikor 2 óra múlva kéri a kaját, de van hogy 4 óra múlva sem éhes. Miért van ez?

Egyébként 4050g-al született és 3 hósa 7000g, ezzel nincs gond és a kedve is jó. De akkor mit csinálok rosszúl?

2008. nov. 4. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul malyd ki alakul a ritmusa az a lényeg hogy legyen valami biztos dolog nekünk pl 7 kor füri és ö ahoz alkalmazkodott most kezdünk mi is rendszerbe állni eddig minden össze vissza volt.mi 14 hetesek vagyunk az a lényeg,hogy jó a kedve és rendesen gyarapszik
2008. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szoktattam a fiam (3hós), hogy 3 óránként eszik.Ha egy órával korábban ébred, addig elterelem a figyelmét, játszunk.Ha később ébred, azt hagyni szoktam, de egy óránál többet nem.Neki jó, ha rendszer van, mert úgy áll be a gyomra.

2008. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp ezen kínlódom,mi 3,5 hósak vagyunk.Én is a játékra szavazok,ma is leraktam a szőnyegre,és telepakoltam játékkal,játszottunk,aztán a levegőzés,séta is egy jó elterelő,mert nekem ott elalszik.Már én is kiakadtam,mert nekem is az egész nap kajákból állt,de itt a csajok aranyosak ráébresztettek hoögy ez így nem maradhat,fontos a napirend,és az ő hasa is csak így megfájdul.És úgy néz ki lesz valami,mert csak 1/4 órával kért előbb enni,igaz akkor már nagyon könyörgött:-)
2008. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!