Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos babat otthon...

10 honapos babat otthon hagynatok par orara az apjaval ejszaka?

Figyelt kérdés
Nem hagytam eddig otthon , anyatejes. De most lenne gy esemeny. 8tol 12 ig este. Szivesen elmennek, de nem tudom merjek e. Ha megebred biztosan keresni fog es sirni fog. Mas anyukak velemenyere lennek kivancsi.
2018. okt. 5. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Az apjukkal? Persze. Azért ő a gyerekeim apja, mert tudom, hogy vele legalább olyan jó helyen vannak, mint velem.
2018. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az apjával? Persze. Természetesen. Micsoda kérdés...
2018. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
10 hónapja elvált a testedtől, azóta más ember is életben tudja tartani, hidd el. Ne legyél már ennyire matricaanyu. Apja is van a gyereknek szerencsére, majd ha felébred és sír, akkor ő majd megoldja. Menj és érezd jól magad.
2018. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan szerintem már belefér alkalmi 4 óra távollét, ráadásul apjára is talán már ráfér, hogy egyszer kettesben legyenek, ha eddig nem, meg gondolom, rád is.. Szerintem fejjél le valamennyi tejet, hátha elfogadja, és reménykedj hogy nem fog felébredni. Ha meg igen, és apa nagyon nem bír vele, úgyis majd felhív és igyekszel haza, de addigra pont vissza fog aludni, és majd neked jó lelkiismeret-furdalásod lesz, ő meg nem fog emlékezni belőle semmire, aztán pedig te is megnyugszol. - Ez a legrosszabb forgatókönyv :)
2018. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem szokott éhes lenni vacsitól éjfélig, akkor elmennék. Visszaaltatni apjának is menni fog. Ha még rendszeresen szoptatod mondjuk 11-kor, vagy csak cicin tud elaludni, akkor én nem hagynám otthon.
2018. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

A13 hetes babámat is simán rábíznàm az apjára


(7-alszik éjjel 3-ig tuti)


10 hónaposan ha szoptatod is ha megébred már nem feltétlen kell neki


10 hónapos lányán az unokatesóm egész napra rámbízta költözés miatt

3 szor eljött megnézni mi újság...

Semmi nem volt

Játszottunk aludt


Megetettem krumplival, csirkével ( püré) mire jött..

2018. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Akkor elmegyek. Kètelyek voltak bennem, mert az anyosom azt mondta , hogy ilyen kisgyereket aki mèg szopik nem lehet otthon hagyni! Es elso a gyerek utana a szorakozas. Emiatt bizonytalanodtam el. Koszonom anyukak!
2018. okt. 5. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menjél. A férjedé is a gyerek, ezt ne felejtsd el. Neked is szükséged van kikapcsolódásra, feltöltődésre. Arról nem is beszélve, hogy előbb-utóbb közösségbe kell majd adnod. Jó, ha 3 éves korára megszokja, hogy nem csak Anya létezik az univerzumban.
2018. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan! Bőven kijár már egy kis kikapcsolodás. Az a pár óra nem a világ. Mellesleg az apuka vigyázz rá nem egy bébiszitter szoval jó szórakozást!😊
2018. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel!

7-re: A tanulság az, hogy anyósnak nem kell ezt elmondani. ;-)

2018. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!