Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana fotókönyvhöz jók az...

Jana fotókönyvhöz jók az ízesített Jana vonalkódjai is? Illetve az ice teáé? Vagy csak a sima natúr?

Figyelt kérdés
Mert ugye tovább tart az akció augusztusig... Olyanok válaszát várom akik esetleg már küldtek be ízesített jana vonalkódot és megkapták a fotókönyvet.
2010. jún. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Vásároljon Jana baby és Jana natúr természetes ásványvizet,


majd vágjon ki és küldjön be 60 db vonalkódot


és megajándékozzuk egy Jana Baby fotókönyvvel.


Nyári emlékek Jana köntösben!


A nagy érdeklődésre való tekintettel a promóciót 2010. augusztus 31.-ig meghosszabbítjuk.


Beküldési cím:


Jana Fotókönyv 5001 Szolnok, Pf.294


A borítékon írja rá: “Jana Baby fotókönyv” és tüntesse fel a www.janafotokonyv.hu oldalon regisztrált emailcímét!


Az akcióban szereplő termékek:


0, 25 l Jana Baby természetes szénsavmentes ásványvíz

1,0 l Jana Baby természetes szénsavmentes ásványvíz

0, 5 l Jana természetes natúr szénsavmentes ásványvíz

1,0 l Jana természetes natúr szénsavmentes ásványvíz

1,5 l Jana természetes natúr szénsavmentes ásványvíz

2010. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam... :) Csak hogy felhívtam a Janát, hátha, de azt mondták, hogy ezt ők nem tudják megmondani, ők csak postázzák. Akihez meg pontosan be kell küldeni, azokat nem lehet elérni sehogy. A Janás hölgy ígérte, hogy kideríti, és visszahív.... Na, ez napok óta történik.... :( És gondoltam hátha van valaki, akinek gyakorlati tapasztalata van e téren....
2010. jún. 23. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a sima natur a jó,amiket előttem is felsoroltak....
2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lám, lám, ilyen a "kedves olvasó":-) Hiába próbálják a csóró marketingesek a lehető legvilágosabban megfogalmazni egy promóció lényegét a legapróbb részletekig, akkor is talál a kedves vásárló "de"-t:-)

Ha egyszer világosan oda van írva a legelejére, hogy Jana bébivízeket kell venned, hogy fotókönyvet kapj, akkor a Jana forgalmazója, a Fonyódi Ásványvíz Kft. JANA BÉBIVÍZ-PROMÓCIÓT csinál, tehát ezeknek a termékeknek az eladását kívánja ösztönözni. Ergo: ezeknek a vonalkódja érvényes a játékban. Így már elég érthető? Minden terméknek más és más a vonalkódja, ez nem márkanévhez kötődő dolog. Ha víz-víz, tökmindegy lenne, akkor ugyebár azt is kérdezhetnétek: a Jana-játéknál a Szentkirályi vonalkódja is jó? :-))))

2010. jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ollé! Most látom: nemcsak az elejére, hanem a végére is KONKRÉTAN FELSOROLJÁK, még kiszerelés szerint is, hogy a játékban mely vizek vesznek részt. Akkor ugyebár végképp okafogyottá vált a telefonálgatás és a kérdés is? :-)
2010. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kedves jóindulatú válaszolók. Egy a sima Jana az nem babavíz, és mégis jó.... Tehát ezen az alapon... És lássatok csodát: bármilyen Janás vonalkód jó. Aki amúgy ilyen rosszindulatú, mint a mai 08:02-es, az minek irogat ide???? Jó érzés másokat cikizni, megbántani? Undorító, hogy egyesek ezen az oladlon élik ki kisebbségi érzésüket, mert itt név és arc nélkül lehet kötekedni, megbántani másokat...
2010. jún. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!