Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, nagyon félek?

Mit csináljak, nagyon félek?

Figyelt kérdés
Az előbb vigyáztam unokatesómra aki 4 hónapos,és véletlen mikor fordultam vele és a kezemben volt beütődött a feje a falba. Nagyon sírni kezdett és odajött az anyukája és én nem mertem elmondani mi történt,és ő csak elvitte megszoptatni. Aztán még sírt a baba,majd szopizás közben megnyugodott,de nagyon félek,és most is remeg a kezem,mert imádom a babát,és nem akarom hogy baja legyen,és mit csináljak?
2018. okt. 7. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Mondd el az anyukájának! Figyelnie kell a jeleket, s így nem tudja,


Valószínűleg nem lesz baj, de tudnia kell róla.

2018. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Annyira biztos nem verted bele a fejét a falba, hogy baja legyen, szóljál nyugodtan az anyukának, hogy egy kicsit beütötte és szerinted lehet, hogy azért sír, de amúgy 100%, hogy nem lesz baja, erősek a csecsemők nagyon, csak nem úgy néznek ki.
2018. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta szóltam neki,és azóta is bőgök,de az anyukája megnyugtatott és mondta hogy szerinte sem lesz baja,de legközelebb nagyon óvatod legyek. És ezt meg is fogom fogadni. De nagyon köszönöm a válaszokat
2018. okt. 7. 10:34
 4/6 anonim válasza:
Jaj nyugi, ennyitől nem lesz gond, hidd el.
2018. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, nyugodj meg! A babák erősebbek mint amilyennek tűnnek :)

Kisfiam fejre esett az ágyról baba korában, elszaladtunk vele azonnal dokihoz, csináltak vizsgálatot és kutya baja sem volt! Ne aggódj.

De tudd, hogy ezeket mindig el kell mondani, hogy az anyukája eldönthesse elviszi-e orvoshoz!

2018. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NYUGI mikor baba voltam anyukam rábízot az uncsi tesómsra amig felmosott ,aki akkor volt vagy 14 éves.Anyukám csak dübörgést hallot kiment és kiderült a fejemet a falhoz csapkodja .Nem lett semmi bajom de anyukám jol elkalapálta 😂.De te véletlenül csináltad ezért nem lehet haragudni .
2018. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!