Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 1 es tapszert iszunk...

Milumil 1 es tapszert iszunk potlaskent. Felek hogy allergias lesz ra a gyerek hogy nez ki a kiutes ha megis allergizalna?

Figyelt kérdés
Mit figyeljek . Babam boren alapbol van pirosodas .korhazbol igy jottunk haza hamlik meg a bore feneke kicsipve... most probalom helyrehozni es valadekozik a szemecskeje is .igy nehez eldonteni hogy epp mitol piroskas a kis bore. De akinek esetleg volt ilyen ,kepet kerhetnek? Hogy lassam kb mit figyeljek.
2018. márc. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Iszunk..te is iszod??

Légy találékony, a google 1000+1 képet ad ki

2018. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Száraz a bőre, nálunk ugyanez van.Menjetek el a gyerekorvosotokhoz ő tud írni speciális krémet neki.

Holnap küldök képet.Ma nem vetkőztetem a babát már mert szunya van.

Meg a szemét se baj ha látja az orvos.

2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Iszunk, szemecskéje, piroskás a kis bőre... brrrrrrrr!!!


Szerintem az orvosocskát kérdezd, holnap telcsizz neki, biztosan segít.

2018. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Marmint hogy a Milumilra tehat tejfeherjere gyanitasz allergiat? A tejfeherje allergia okozhat ekcemat mint amit irsz, tovabba pottyoket, kis pattanas szerueket pl vagy jelentkezhet hasmenes kesobb, vagy nalunk pl asztma szeru tunetek miatt merult.fel a tejerzekenyseg gyanuja...ha ilyesmire gyanakszol vegyel neki tejmentes tapszert, a gyerekorvos felirja (mar az ekcema alapjan illett volna azt irnia..)
2018. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szem vàladékozàsra írnak fel cseppet, plusz reggel àtmostam kiforralt majd vissza hűtött vízzel (ne kamillàval mert az szàrítja a könnycsatornàkat) Ha tejérzékeny (vagy allergiás) piros hólyagos kiütések az arcon hàmlàssal (ekcéma) jön ki. Nàlunk ez kijött sajnos utána figyelni kell bàrmikor belobbanhat pl mosópor hideg stb. Ha puffad hasfàjós bőrtünetek jelentkeznek valószínűleg tényleg tàpszert kell vàltani. Figyeld a székletét nàlunk sajnos nyàkos véres volt így írtàk ki a novalac Allernovàt ami tej és laktózmentes. Bőrére a bepanthen sensiderm vàlt be ez pelenka kiütésre is jó...
2018. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szem váladékozás nálunk is gyakori gond volt a babáim fél éves koráig kb., kisebbiknek szerintem legalább 4szer volt ilyen...Floxalt írtak rá, a kamillát nekem nem javasolta a doki mivel az is allergizálhat (éppen pöttyökkel pl..). Elég egy forralt vizes vattával naponta többször letörölni a váladékot, belülről kifelé határozott mozdulattal (gondolom megmutatták), illetve az orrnyereg mellett két oldali masszírozó körkörös mozdulat segíti az eldugult könnycsatornák megtisztulását. A youtubeon valahol van róla videó hogy kell, én masszírozgattam nekik és akkor el is múlt mindig.

És ne vidd ki szélben, mert ilyenkor az nem tesz jót

2018. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!