Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elso gyerekes anyuka vagyok,...

Elso gyerekes anyuka vagyok, ilyen melegben a 2 babara mit adtatok? Felek h meg ne fazzon de melege sem legyen.

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
2 hetes babara:) ugy akartam kerdezni,koszonom aki segit
2018. máj. 27. 11:36
 2/6 A kérdező kommentje:
A vedono azt mondta ne feltsem,meg ha kiviszem akkor egy vekony takaro es ennyi de en egy ekkora babara nem tudom hogy tenyleg elege?
2018. máj. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg elég, mert ha túl öltözteted, azzal megölheted. És nem, ez nem túlzás tényleg így van. Nem tudják még leadni a hőt, tehát felforralod az agyát. Rövidujjú body , vékony rugdalozó, és ha elalszik akkor egy nagyon vékony takaró. Ha fent van akkor nem kell.

( 28 fok , Szeged. )

2018. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van a védőnőnek, az veszélyes ha túlöltözteted, egy réteggel kell rá több, mint ami rajtad van, az lesz a kis takaró ebben az esetben. Egyébként nekem azt mondtak ha fázik akkor szól a baba, ha melege van, akkor nem.
2018. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagxon koszonom a valaszokat:)
2018. máj. 27. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell túlöltöztetne, de egy vékony takaró kell, max pici sapka ha nagyon kicsike és fúj a szél. Addig amíg nincs nagy szél, addig nem kell féltened és nem hiszem, hogy alul tudod öltöztetni, ha meg szél van, akkor le kell takarni pl egy gézivel, az sokat felfog.

vidd bátran és hamar megtanulod, hogy mikor van melege vagy mikor fázik! Csak nézd meg az elején a nyakát

2018. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!