Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van cukormentes tejpép?

Van cukormentes tejpép?

Figyelt kérdés
10honapos kislanyomnak szeretnek vacsorara tejpepet adni, de eleg duci , ugy a cukros dolgokat mellőzöm.Letezik olyan tejpép ami cukormentes?
2018. okt. 8. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hany kiló a kisbabád? Amúgy a tejpépék nagyon kalória dúsak. Miért akarsz azt adni neki?

Amúgy a tej cukor miatt magas a cukor tartalmuk.

2018. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A DM nek van tej és cukormentes gabonapépe ez süritve fozelekkel és magában is ehető. A saját márkás termékek között találod
2018. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

11kg a babam es 83cm .

Koszonom szepen!

2018. okt. 8. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Tejpépből nem létezik cukormentes.
2018. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Ne aggódj a babád súlya miatt. Amúgy hosszú is

Miket eszik napközben?

2018. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyatejes, de mar megeszik egy nap ebedre egy uveg bebietel meg delutan amikor felkel akkor is egy uveg bebietel.
2018. okt. 8. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

10 hónaposak az ikreim, én már inkább kifelé szeretném vezeti a tejpépet. 5,5-6 hónapos koruk óta főzök nekik, folyamatosan egyre darabosabbat kapnak. Most az a célom már, hogy az uzsonna se pempő legyen, hanem falatkák, pékáru, sajtkocka, szendvicskrémek (tojás, máj, húskrém), épp a hétvégén kerestem hideg étkezés ötleteket. Nekem is az a bajom, hogy tejpép az egy cukros desszert, sokkal szívesebben adnék nekik mondjuk tojáskrémes katonákat, nálunk most ennyi idősen ez következik. Nagyon szeretik az Abonettet, tök szépen megtanulták pár hét alatt megfogni és elrágcsálni. A gyerekorvos engem már fél éves koruktól a darabos kajával nyösztet, hogy RÁGNIUK kell, minél többet, ne pépesítsek. A bébiétellel is az a baj, hogy teljesen homogén, méz állagú (amikkel én találkoztam legalábbis - Univer, Hemenek, Lupilu), nem 10 hónapos gyerek való az állaga. Ilyenkor már villával tört főtt ételeket kell igazán enniük főétkezésnek. (Rakott cuccok darált husival, rizzsel, jó sok tejföllel, hogy csússzon).


Persze lehet adni tejpépet is, én is adok többször egy héten, de hidd el, hogy ennyi idősen már sokkal értékesebb táplálékot is meg tudnak enni, mint a bébiétel, meg a tejpép. Viszont ha már tejpép, akkor szerintem még a DM-es grízes tejpép, ami a legkevésbé édes, még a nagyfiamnál próbáltunk sokfélét, a legtöbb (Milupa pl.) olyan cukros, mintha egy szelet dobostortát enne meg a gyerek pépesítve.


A gabonapép is jó ötlet, de önmagában nincs jó íze (tképpen olyan, mint egy marék tk. lisz), az mindenképp gyümölccsel érdemes (reszel alma, villával megtört banán.)

2018. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyem magas vekony de 10-11 hosan volt a legducibb magahoz kepest. Ha mar aktivan mozog, jar, sokat fog fogyni.
2018. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!