Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 6 hónapos babámnak...

Adhatok a 6 hónapos babámnak az eddig vacsorára evett tápszer helyett (180 ml. ) MILUPA vaníliás tejpépet? Ha igen, mekkora adagot?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Evett már ilyen tejpépet? Ha nem, javaslom, hogy inkább délelőtt adj neki keveset és ha nincs baja tőle, másnap mehet este. Bár én még óvatosabb vagyok, 3-4 napig vezetgettem be az új ízeket. Szóval ha nem lesz baja tőle, nem kell korlátozni az adagját, csinálj 1 adagot aztán majd eldönti mennyit kér.
2018. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vacsorára nem. Mi reggel és este most is sima, korának megfelelő tápszert adunk, 15 hós és ő már mindent eszik, szerintem a reggeli és esti tápszert nem szokták ízesített tejpéppel leváltani. Ha újat akarsz bevezetni add délelőtt, vagy délben és ne 180 milit, hanem először csak 60, vagy 90 milit.
2018. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak kell kivaltani a vacsorát. Én nem adnék neki este. Meg nagyon kicsi.
2018. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félreérthetően írtam. Tápszerből eszik 180 milit. De akkor csak kóstoltatom vele délelőtt. Nem sürgős, csak azt hittem ezt estére szokták adni. Még amúgy is csak kóstolgat, most kezdtük, nem váltottunk ki még étkezést.
2018. aug. 22. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, egyébként én tízóraira adok gyümölccsel, mondjuk nem ilyet mert allergiás és Sinemilt kap, de az állaga csak hasonló. Van aki vacsorára adja annak reményében, hogy nem kel annyiszor éjszaka, de kalória ezekben sincs több.
2018. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De minek?

Kalória nincs több benne és nem "valódi íz", amivel meg kellene ismertetni.

2018. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idős volt a fiam amikor csak éjszaka volt hajlandó megenni a tápszert,tejpépet kapott este és reggel is,semmi baja nem volt és most sincs,már egy éves.Nekünk ez “kényszer helyzet volt,de ha neked a babád megissza a tápszert inkább azt add neki :)
2018. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!