Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Doodoo vagy Zazu plüss?

Doodoo vagy Zazu plüss?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom eldönteni, hogy Doodoo vagy inkább Zazu plüsst válasszunk most három hetes kisfiamnak? Karácsonyra kapná. Ki melyiket választotta, és miért amellett döntött? (Valójában a Doodoo szürke nyuszija tetszik külalakra, de úgy hallottam a Zazu plüssök kisebb nyögdécselésekre is bekapcsolnak és több ideig szólnak, ez vajon igaz?)

*Nem ár alapján akarok választani, ezért a "az jobb mert olcsóbb" válaszokba bele se kezdjetek kérlek! :)



2018. okt. 9. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne várj karácsonyig, már rég aludhatna a plüssel! Doodooo van nekünk, imádja
2018. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagymamáék szeretnék neki karácsonyra. (Nem, nem fogjuk sajnos előbb beszerezni, ezt a részt át is ugorhatjuk!) Jobban örülnék ha indoklást is kapnék arra, hogy ki melyiket választotta...
2018. okt. 9. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Doodoo-nk volt, semmivel nem szerették jobban, mint akármelyik másik plüsst, csak ennek ötször annyi volt az ára.
2018. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Zazu nyuszink van, nekünk bevált. Harmadik gyerek kapta,vittem a korházba is. Mondjuk karácsonykor már nem fog rajtatok segíteni,addigra kialakul az alvása vagy sem és abból 8-10 ezerből rengeteg más szépet lehet venni.


Visdzatérve Zazura,alapvetöen szeretjük bekapcsol zenél,cuki a fotokon de a kicsi alvása nem ettől lett jo. Alapbol jo alvo a gyerek, Zazut a nagyobbak huzzák,kb karácsonyra a többi vacak mellett landol.

3 honapos a lányom, a mai eszemmel mindenböl másmilyet vettem volna az elsőnek is 😂😂

2018. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok nekem pont a zazu nyuszija tetszett,szerintem cukibb mi t doodoo...
2018. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Zazu koalánk van, szerintem szuper, szépen szól a "magnó" is. Szerintem mindkettő ugyanolyan jó, csak Zazu kevésbé ismert így nem kell megfizetni a marketingjét. Ajánlom :)
2018. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és hihetetlenül pihepuha, selymes :)
2018. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz. Igazából youtube-on rengeteg anyaméh hang, fehér zaj, baba altató van, szoktuk is használni, csak ezt találta ki neki a mama karácsonyra, nekem tetszik, és nem hiszem hogy egy kb. három hónapos babának ne tetszene. :) Megnéztem a Zazu nyusziját, az is egész aranyos, lehet hogy az lesz a befutó, de várok még véleményeket.
2018. okt. 9. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, mindegyiket.
2018. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Doodoo nekem jobban tetszik, szebbek a figurák.

Zazuról ezért nincs is tapaaztalatom.

Alvásban nem segített egyébként

2018. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!