Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás/etetés előtt vagy...

Szoptatás/etetés előtt vagy után teszitek tisztába a 3-4hetes babáitokat?

Figyelt kérdés
Pl ha nincs tele a pelus,csak egy pici kakai van kiveszitek,vagy várjátok az evés utánit?Vagy kiveszitek,mert a cicin bealszik,és nincs szíved fölkelteni?
2010. jún. 23. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
En eves kozben tettem tisztaba, mert allandoan elaludt es csak igy lehetett felkelteni. Egy pici kaka miatt en nem allnek le a szoptatassal.
2010. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi szopizás után, utána szokott rottyangatni még elég nagyokat a pelusba!
2010. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig evés előtt tettem tisztába! Féltem, hogy kijön belőle a kaja!
2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Evés előtt, mert utána vagy bealudt, vagy féltem hogy visszajön neki.

Én ha már láttam, hogy van benne valami, kicseréltem mindig, főleg kakinál fontos, nehogy kicsípje, bár az anyatejnél még nem jellemző, azt mondják, de nekünk akkor is volt, hogy nagyon piros volt, nem tudom mitől.

2010. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szopi előtt.
2010. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tele a csomag :) akkor elotte,mert kenyelmetlen neki teli csomagban hamazni!!!
2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szopi után, mert általában szopi közben kakilt, úgyhogy mire végzett, jól tele volt a pelus. Sosem bukott pelenkázáskor, egy csepp sem jött vissza sosem.
2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

aha.csak mert nálunk előfordult,hogy előtte tisztába tettem,és mire végzett a kajával addigra újra tett bele.viszont ha utána teszem tisztába néha vissza bukja a kaját.

éjjel meg csak 1x cserélek neki,vagyis amikor már tényleg tele a pelus.

2010. jún. 23. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szopi előtt szoktam.Nálunk van,h nem alszik el utána hanem éberen nézelődik,és ha ilyenkor telerakja,akkor szopi után is. Ha szopizás után megyünk valahova,és szopi közben bekakil,akkor igyekszem indulás előtt is tisztába tenni,mert azt vettem észre,h nem szeret kakis pelenkában lenni. (Pedig a kórházban azt mondták,h ilyen piciket még nem zavarja a kakis pelus,mert annyira folyékony,az újszülött pelusok,pedig annyira jó nedvszívók,h nem gond.Hát én mást tapasztaltam...)

Egyébként 3hetes a kisláynom.

2010. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
etetés előtt szoktuk tisztába tenni, mert etetés után bealszik és nincs szivem felkelteni. 3 hetes kislány
2010. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!