Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ott az oldalon olyan...

Van ott az oldalon olyan hölgy rajtam kívűl aki retteg hogy a közeljövőben újra terhes legyen?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom egyrészt minden időmet lefoglalja, másrészt altatásos császármetszésem volt, és mivel máshogy nem lehet így a következő baba is így születhetne meg. Ez az ami miatt rettegek. Cseppet sem volt könnyű dolgom kissé depressziós is voltam miatta. Na már most kislányom cicizik még mindig és mostanában igazán fájnak a melleim és az okát nem tudom. Bár még nem kellene meg jönnie mégis csináltam tesztet de negatív. Sajnos volt egy eset pár hete amikor a párommal majdnem megfeledkeztünk a védekezésről és kB 3-4 perc bent töltött idő után jutott csak eszembe, tudom hogy ennyi idő nagyon kevés hozzá de ez annyira megrémisztett hogy csak remélni tudom hogy nem volt előváladék.
2018. okt. 10. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, rakjuk már ezt rendbe. Ha rettegsz a teherbeeséstől, és ezt a "párod" is tudja, akkor az hogyan lehet, mindketten megfeleldkeztetek a védekezésről?


Ha pedig pár hete volt, miért nem vettél mér egy terhességi tesztet?

2018. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
2-t szültem, mindkettőt hosszú vajúdás után császárral, szövődményekkel, stb. Nekem több nem lesz, és ezért mindent meg is teszek. Kizárt, hogy én ezt még egyszer végigcsináljam. De én nem kockáztatok, mert tudom, hogy mit jelent. Te se tedd, ha nem akarod!
2018. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem szoktam megfeledkezni a védekezésről ha nem akarok gyereket!
2018. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rettegek... Ha nem akarok gyereket, védekezem, ha akarok, nem védekezem.

30 éves vagyok, igen sokat szexeltem már életemben, de a védekezésről még soha a büdös életben nem sikerült megfeledkezni... Terhességi tesztet is akkor vásároltam és használtam életemben először, amikor már gyereket terveztünk, és nem védekeztünk

2018. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rettegek, mert mindig védekezek.
2018. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Van sok fogamzásgátló amit szoptatás mellett is lehet. Pl mirena spirál.
2018. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem rettegek mert normalisan vedekezunk.
2018. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rettegés erős szó, de egyáltalán nem vagyok még felkészülve egy újabb terhességre és szülésre. Egy éves a fiam, most még csak rá szeretnék koncentrálni.
2018. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Előváladéktól szinte nulla az esélye a terhességnek!

Ha az első császár, attól a következő lehet sima szülés!

2018. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Normális védekezés mellett is nagyon félek hogy ne én legyek a hibaszázalék. 2 kicsi mellett elértem a határaimat, viszont elvetetni nem tudnám.
2018. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!