Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek baba mama klubba...

Elmennétek baba mama klubba visszahúzódó emberként? Illetve illik vinni valamit?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok idő kell hogy feltudjak oldódni, igazából szeretek beszélgetni de nekem idő kell hozzá. Ott a városban minden héten 3 alkalommal van ez a klub és érzem a kislányomnak jót tenne ha találkozna gyerekekkel mert sajnos nincs a családban barátoknak gyerekei. Főleg miatta mennék de nagyon izgulok. Aki csinálja ezt a klubot az már hívott minket fél éve és tegnap rá írtam Facebookon hogy szívesen mennénk azt mondta már nagyon régóta vár minket, a gyerekek hasonló koruak mint az én lányom. Holnap mennénk de nagyon izgulok Legszivesebben mégsem mennék de azzal csak magamnak tennék jót. Nagyon félek hogy aztán kibeszélnek vagy kifognak. Ez biztosan a gyerekkoromból fakad mert iskolás koromtól nem fogadtak be mert szegény volt a családom, hiába voltam tiszta és ápolt valahogy mégsem tudtam beilleszkedni közéjük.


Illik vinni valami sütit vagy kukit?


2018. okt. 11. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem erdekel mit gondolnak rolam, de sosem mentem. Gondold el azt a sok kialvatlan, frusztralt not...sztem direkt feszultseget levezetni mennek. Vagy jopofizni, ami meg rosszabb, mert kivul mosolygoknak belul pedig kb. olyan gondolataik vannak, mint amiket ide neha irogatnak valaszolok...En a gyerekemmel inkabb nagyobb setara vagy jatszohazba jartam, sokkal jobban feltoltott. Van 1-2 anyuka akivel el tudok beszelgetni, de barat egyik se lett kozuluk. Eleve utalok idegenekkel a gyerekekrol beszelni, szerintem marhara senkinek semmi koze hozza h pl mit eszik, mikor alszik a gyerekem. Beszelek errol csaladtagokkal, rokonokkal epp eleget.
2018. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Én sem vágyom ilyen helyekre.
2018. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!