Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedden megyünk a párommal...

Kedden megyünk a párommal babalátogatóba. Illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
A párom egyik jóbarátjának 5 hónapos a kislánya, de mivel messze laknak, most látogatjuk meg először. Illik-e vinni ilyenkor a kislánynak valamit, és ha igen, mit?
2017. márc. 18. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen illik vinni a kislánynak és az anyukájának is, és akkor már az apukát sem kéne kihagyni. Mikor hozzánk jöttek, a kislányomnak szundikendőt, popsitörlőt, bodyt, rugdalozót, nekem a csokit, gyümölcslevet,a férjemnek meg sört hoztak. Valami hasznosat vigyetek.
2017. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Valami nem túl drága játékot, amire 6+ hónap van írva. Játékboltban segítenek.
2017. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen illik, illetve ha van nagyobb gyerek, valami apróságot neki is illik adni.

Öt hónaposnak már csomó mindent találni egy sima DM-ben, nagyon körül se kell nézni hozzá.

Pl előke, zokni, cumi, tipegő, játék...

2017. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi kolleganőnek ilyen esetben összeállítottunk egy ajándékkosarat, egy-két rugdalódzó (ilyen cuki vicces felirattal, anya szeme fénye, meg meg hasonlók), ami jó lesz rá, popsitörlő, apró játék, ilyesmikből. Igaz, mi 3an mentünk kolleganők, de kisebb verzióban szerintem nektek is jó lehet. :)
2017. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

3 hónapos fiú anyukája vagyok.

Én nem igényeltem az ajándékokat, nem vártam el senkitől.

De amikor megleptek minket popsi törlővel, pelenkával, na annak nagyon örültem! Jobban mint a játékoknak. De embere válogatja..


Amúgy ötletnek, ha mégis apróságot szeretnél:


Anyukának (főleg ha szoptat vagy szeretne szoptatni): Karamalz alkoholmentes sört (tejszaporító)

Apukának: Sör simán jó :D Vagy valami rövid - ilyenkor úgyis mindenkivel koccintani kell

Babának: Rongyika, rugdalózó (62-es mérettel nem lőhetsz mellé, azt viszonylag sokáig tudja hordani! 56-osokat nagyon hamar kinövik..)

2017. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi.. Most nézem hogy 5 hónapos.. Akkor nagyobb ruha méret kell neki :D


Viszont: Pelusból kérdezzetek rá a méretére, ha abban gondolkodnátok.

2017. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy illik. Ures kezzel nem illik menni sehova.

Body, uveges bebietel, eloke, kis muanyag etkeszlet, kanal. Furdojatek.

2017. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vegyetek gyümölcsöt meg szűrt leveket.

Ruhát olyan nehéz venni egy "idegennek" nemcsak a méret hanem úgy minden téren. Olyankor pénzt adnak.

Vagy süssetek valamit finomat sült csirke meg rizsa. Egy tál süti. Szerintem ilyenekbe gondolkodj.

pelenka az olyan hogy en kaptam de a gyerek gombas lett tőle hiába mondtam hogy milyen legyen. Ruhából is kaptunk amit 1x tudtam ráadni a gyerekre.

2017. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobban a pelus popsitörlő kombinációnak örültem ( a ruhák szinte soha nem lettek jók)

Kevesen hoztak nekem is valamit, de a sörnek ( mentes) és a sütiknek nagyon örültem.


Tőlem többnyire megkérdezték h milyen, mekkora pelust hozzanak.

Én is így teszek általában ☺


Barátnőm lányának takarót vettem ( puha, mintás) azt a mai napig használja, már 3 éves 😊

2017. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi is kaptunk kisplédet. Olyan jo mert kell sok abbol is! Az ne is olyan drága! Azzal nem lehet nagyon melléfogni. A ruhának én sem örültem. Mert vagy nem tetszik vagy mkicsi vagy mire belenő pint nem szezonális! A pellusra inkább tákérdeznék! Nem mindegyik jo mindenkinfk!
2017. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!