Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám folyamatosan...

3 hetes babám folyamatosan sír. Tanácstalam vagyok. Mindent kipróbálunk, semmi nem nyugtatja meg. Jó tanács valakinek?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba, mást nem is kap. Probléma a következő: egyszerűen rengeteg időt, 12 órákat fenn van alvás nélkül. Közben nézeget, szoptatom, akkor büfizik, szoptatáson már jóideje nem alszik be, időnkén t mintha görcsölne, húzkodja fel a lábait, arca eltorzul, bömböl. Órák hosszat képes bömbölni. Aztán abbahagyja, kézben elvan, de aludni nem hajlandó.

Amikor csak kéri, szoptatom. Gondolkodom, talán az a baj, hogy túl van etetve? Büfi van, puki van, széklet van egészséges mennyiségben. Laktoherb teát iszok. Talán az a baj? Espumisan-t elkezdtük adni neki, napi 3x55 cseppet és BioGaia-t, napi 1x 5 cseppet, étrendemre figyelek, de úgy tűnik, semmi eredmény. 3x felkel éjszaka is. Teljesen tanácstalan vagyok mi baja lehet. Megfázva nincs, füle nem fáj.

Teljesen tanácstalan vagyok :( Kocsiban húzkodjuk az erkélyen, attól elalszik, de hamar újra kezdi.

Valaki jó tanács?



2018. okt. 13. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza!!!!!! Mi is igy csinaltuk!
2018. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!