Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szép új törölközőből miért...

A szép új törölközőből miért hullanak ki folyamatosan kis szöszök?

Figyelt kérdés

Nagyon szép törölközőket vásároltam, 8 darabot. A régi törölközőket mind lecseréltem.


Az új törölközőkből sajnos folyamatosan jönnek ki apró szöszök, a színük olyan, amilyen színű a törölköző.

Ezek a szöszök ráragadnak a kezemre és az arcomra, főleg a szememre/szempillámra. Ez nagyon bosszantó.


Természetesen, a törölközőket többször kimostam és alaposan kiráztam, de ez nem segít.

Hogy lehet szabadulni ezektől a szöszöktől?



2017. jan. 30. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Én is jártam így, kaptam egy szupi, nagyon dizájnos kinézetű türcsit ajándékba. Nekem is heteken keresztül folyamatosan jöttek belőle pöszök, törülközés után beborították az egész testemet. Hiába mostam akárhány fokon akármivel akárhányszor, hiába ráztam, keféltem, vagy gurigáztam macskaszőrhengerrel sok alkalommal, csak nem akart belőle kikopni. Aztán meguntam és kidobtam. Egyszerűen szar anyagból van, nem törülközőnek való anyagból. Szép, de nem jó.

Vidd vissza a boltba ahol vetted, és kérj helyettük használható türcsit.

2017. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Így van, sikerült bóvlit venned. Jó lesz a kutya alá.

Én is jártam így korábban, ezért már nagyon megnézem, mit veszek. Megfogom a bolyhok szöszös végét, megpróbálom kihúzni, és ha nagyon jól sikerül, akkor szépen visszarakom a törölközőt a polcra.

2017. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A boltba nem vihetem vissza, mert a bolt (Kínai bolt az áruházban a Nyugati téren) megszűnt, kiárusítás volt, mindent adtak 50% kedvezménnyel.


A kutya alá nem lesz jót, mert akkor a kutyán rózsaszínű szöszök lesznek! :-)

2017. jan. 30. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi, a nem kínai, méregdrága magyar is ilyen... a csap meg a kád széle is tele van szösszel.
2017. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fanta ***** válasza:
Véletlenül,nem zsenília anyagból van?Annak az egyik oldala kicsit plüssös,az max strandlepedőnek jó!
2019. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!