Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos próbálom rövidre fogalmazni de nem biztos hogy sikerul. Sokat hallodtam már olyan kiveteles esetekről, ahol a terheségi tesztek téves eredményeket adtak,ovszer melleti, fogamzas gátló melletti teherbe esés, ikreknél negagiv teszt, terheseg alatti menstruáció, sőt orvosi téves diagnózis is stb.... Ezek érdekelnènek mert elég különös esetek törtènnek velem is... Először is vannak terhességi tüneteim... A havi vérzés renzszertelen általában (volt h majd egy hónapot késett ) a teszt negativ az utolsó másfél hònapos orvosi vizsgálat negativ viszont az étvágyam nőt, ahogy a pocakom is és a reggeli hányingerek is mg vannak... Sokan mondtak hogy ha érzem h valaki ott van akkor ott, ez meg van de valamiért minden negativ,hiaba másik is már rám szóltak h hiztam,vagy baba?! Emelett hiszek az ezotéria dologban... (nekem is van képességem, de ezt nem szeretném most ki fejteni ) így hát el mentem egy emberhez aki ismeretlenül el mondta az egész életem amit más nem tudhatott, és meg kérdezte hogy terhes vagyok? Mondtam hogy nem tudok róla miert igen? És erre azt mondta h igen ő úgy latja h már lassan 3 hónapja ... Es a vicc hogy tényleg annyi lenne ha lenne és azóta vannak a tünetek ... Ezt már igazan nem tudatta, meg abból sem h nőt a pocakom picit hisz alapbol nagyon sovány voltam és csak ezért feltűnő a barátaimnak... Szerintetek?

2018. okt. 14. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hormonproblémáid vannak (elsőre magas prolaktint tippelek és IR-t a reggeli hányinger miatt). Es egy pszichológus sem ártana.
2018. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni,de ha a teszt negatív,az orvosi vizsgálat negatív,akkor miért álltatod magad azzal,hogy terhes vagy?

Egyébként kétszer voltam terhes,mindkét alkalommal majdnem félidős voltam,mire elkezdett gömbölyödni a pocakon.3 hónaposan semmi hízás,semmi pocak nem volt....

2018. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inzulinrezisztencia:

- hasi hízás

- rendszertelen menstruáció

- ingadozó vércukorszint miatt rosszullétek

- falásrohamok, növekvő étvágy főleg szénhidrátra

2018. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan terhesség nem létezik, ahol minden negatív! Tesztelhet valaki korán, mehet korán uh-ra... de nincs olyan, hogy minden negatív.


A labor a leggyorsabb, ami kimutatja. Nem téved!

Röviddel utána a vizeletbe is kiválasztódik a hcg, melyet egy egyszerű otthoni pisis teszt is kimutat.

Végül jön a nőgyógyász, aki uh-val is láthat már pl petezsákot.

És itt még csak az 5-dik héten tartanál. Egyefene tévedjen 3-ból egy.. de mind a három, nem fog!


3 hónapos terhességet képtelenség nem kimutatni. A témával kapcsolatban ezo könyvek, és kamu emberek helyett, javaslom a biológia tankönyvet (talán 7. osztályos?), vagy esetleg még mélyebbre is mehetsz, mondjuk anatómia tankönyv.


Nem vagy terhes! Kéz rátétel nélkül is megmonom.

2018. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2018. okt. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egeszsegugyi problemaid vannak, vizsgaltasd ki magad, hogy kesobb egyaltalan lehess terhes. 3 honapos terhessegnel mar a gyereked ujjperceit is meg lehet szamolni az ultrahangon, olyan nincs h nem veszik eszre...
2018. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El kell menni egy vérvételre. Ha van a szervezetedben hcg, az kimutatja. Másnapra vagy pár óra múlva már eredmény is van.

De szerintem sem vagy terhes. Orvos már látná. Álterhes inkább. Bebeszéled magadnak. Az agy sok furcsaságra képes.

2018. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!