Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj ha nem hordom...

Szerintetek baj ha nem hordom a kislanyomat zenebolcsibe es semmilyen ilyen helyre?

Figyelt kérdés
11 honapos a lanyom, es nem jarunk ilyen helyekre, igazabol nem is jutott eszembe hogy vigyem, nem vonz annyira. Ettol fuggetlenul jarunk jatszoterre, setalni , nagyszulokhoz, meg persze sokmas helyre. Viszont mar ket anyuka nezett ram csunyan,hogy nem hordom ilyenekre a gyermekemet. Lehet ennek barmilyen hatasa a lanyomra? Illetve ti hova jartok a gyerekkel?
2018. okt. 14. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Nekem nem baj, én viszont voltam a sajátommal. Nagyon jó nekik, kell nekik az inger.
2018. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is jót tesz neki. A játszótér is jó, de lassan kevésbé lehet kimenni, nem jó otthon ülni a 4 fal között. Jó, ha van valamilyen fedett program. Ringató, Kerekítő, baba angol, úszás, torna stb.
2018. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Ohh hidd el, az ilyen helyeken sok más miatt fognak rád csúnyán nézni a szuperanyuk:D Én biztos nem tenném tönkre az idegeimet egy ringató, vagy zenebölcsi miatt.


Mi sem járunk ilyen helyekre. Helyette sokat kirándulunk, játszóterezünk, játszóházazunk, medencézünk (itthon). Vagy csak velük foglalkozunk, azt csináljuk, amit szeretnének. Vannak kisgyerekes, kisbabás barátnőim, velük is gyakran találkozunk. A gyerekek játszanak, rohangálnak együtt, mi addig beszélgetünk, kávézunk.

2018. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Semmi se kötelező. Ez most nagy trend, hogy szinte születés után azonnal futunk fejleszteni. Ráértek. Emiatt nem lesz kevesebb a tied, ingerekhez meg nem csak így juthat
2018. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Kislányom 7 hónapos, mondókás játszóházba járunk hetente kétszer, élvezi nagyon, meg nekem is jó, hogy emberek között lehetek. Szerencsére az ősanyák még nem találtak meg.
2018. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy baj.
2018. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nincs kedved nem kell, mi voltunk néha és a nagyszülők viszik minden héten, de nem gondolom, hogy ez muszáj lenne.
2018. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Gondolom, téged sem vittek. Én összesen 2x voltam ilyenen a gyerekeimmel, mindkétszer betegek lettek két nap múlva, így utána 2 hétig szenvedtünk, ennyit nem ért, pedig amúgy nekem tetszett. Az is macera volt, hogy pontos időpontra kellett odaérnem két kicsivel. Énekelsz és mondókázol otthon,társaságban meg máshol is lehettek. Ez csak egy lehetőség, akinek tetszik, menjen, de a gyerek nem fog semmiről lemaradni, ha nem megy. Mi nem jártunk ilyen szervezett, közösségi, babás programokra. A nagy most kezdte az ovit, minden gond nélkül beilleszkedett.
2018. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Két gyerekünk van, már a kisebbik is nagyobb 11 hónaposnál, és azt sem tudom, mi fán terem a "zenebölcsi".

Semmilyen anyuka nem nézett ránk csúnyán, ui. nem tárgyaljuk ki boldog-boldogtalan előtt a gyerekeink életmódját.

Viszont feleségem szokott énekelni nekik, és a nagyobbik (5 éves) maga is szívesen énekel már.

2018. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon sajnálom, de az ilyen zenebölcsi meg ringató engem konkrétan kiidegel. Egyszer próbáltuk ki, a kislányomnak sem láttam semmilyen lelkesedést az arcán, pedig isten az atyám, hajlandó lettem volna eljárni ilyen vackokra a kedvéért, de szerencsére nem igényelte soha. Kruppos volt babaként, úgyhogy amikor ilyen nyálkás szutykos idő van, én ki sem mozdultam vele ha nem volt muszáj, tök jól elvoltunk itthon. Raktunk be zenét, sokat játszottunk, mikor nagyobb lett, rákattant a kirakósra amit én is imádok úgyhogy az kb minden esti progink a mai napig. Játszóházba is vittem sokat, de ezen kívül max a játszótér. Most szoktattam be az oviba gond nélkül, élvezi imádja, vigyorogva megy be reggelente, szóval nem lett antiszociális csak azért, mert nem kornyikáltunk másokkal és értelmes, okos kislány lett belőle, tehát nem, nem lesz semmi baja a gyerekednek, ha nem “fejleszted” mindenáron. A normális otthoni közegen múlik minden. Nem a fejlesztő foglalkozásokon. Ez csak egy új divat amivel jól le lehet húzni az anyukákat mind anyagilag, mind szellemileg. Sajnálom, nem akarok lenézően viselkedni, de nekem rendesen rémisztő volt, amit azon a foglalkozáson láttam, ahogy az anyukák ott vigyorogva tapsikolnak meg mondókáznak a picik meg igazából nem is figyeltek, csak kúsztakmásztak. Inkább ez ilyen mamiszekta, vagy nem is tudom. Lehet, velem van a baj, abszolút vállalom.
2018. okt. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!