Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos anyatejes kislanyoma...

5 honapos anyatejes kislanyomat mibol etesse meg az apja, ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Sajnos muszaj itthon hagynom kb 4 ora hosszára.Anyatejes es csak cicibol hajlando inni. Cumisuvegbol kikopi a tejet, es sir . Probaltuk tobb mindennel, kiskanallal is. De kikopi. Tanacstalan vagyok. Nem tudom mi lesz ha megehezik a 4 ora alatt es megfog mert kb 2 orankent cicizik. Van valami jo tanacsotok anyukak?
2018. ápr. 12. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Pohár esetleg? Vagy többféle cumisüveg legyen kéznél.


5 hónaposan már akkor sem lesz baja, ha nem 2óránként cicizik, és esetleg kétségbeesve végigüvölti utánad (cici után) azt a 2 órát, ami kimarad.

legalább apuka is próbálkozhat, hogy avjon mit is tud kezdeni egy nyűgös csecsemővel.

2018. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Számomra esélytelen lett volna elmenni.
2018. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk sem fogadta el egyik sem. Az első mellől kórházba kerültem, pár órát sírt - aztán anyukám azt találta ki, hogy magára terítette az otthagyott hálóingemet :), vagy ez hatott vagy akkora már elég éhes volt. De jó pár napig még minden etetés előtt ez ment és kb. a szájába kellett erőltetni, amíg újra és újra rá nem jött, hogy az ennivaló.

A másodiknál - szintén kb. kétóránként evett hozzátáplálásig - a dokilátogatásokat úgy tudtunk megoldani, hogy valaki kint várt vele a kocsiban, így az utazás ideje legalább nem számított bele a távollétbe.

2018. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező vidd el magaddal, én minden hova vittem mert egyedülálló anyuka vagyok, egy babát minden hova el lehet vinni, még ha valami műtéted mész, akkor is mert előtte is meg tudod szoptatni.
2018. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem mennék el mellőle. Ha nagyon muszáj (doki, bank, ilyesmi), akkor vinném magammal. Kocsiban simán lehet szoptatni, de a legtöbb helyen segítenek, ha szólsz. Egyszer egy cuki öltözőjébe is beengedtek. 😊
2018. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező,

attól függ, mennyire muszáj az a muszáj helyzet.

A halálod vagy kórházba kerülésed esetén is megoldanák valahogy, csak az nem mindegy, milyen áron.

Minden csecsemőt, gyereket meg lehet tömni ugyanis erőszakkal. Ha az egészségük forog kockán, meg is teszik kórházban is.

2018. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Magamra kotnem kendoben, es vinnem, ha mashogy nem megy. Ha noi rokon vigyazna ra, a Szoptanit keszulek hazi verziojat ajanlanam, amihez csak egy 5-os vagy 6-os tapszonda * cumisuveg kell, abba a lefejt tej, es mikor rakapott a cicira, a szaja sarkaba dugni a szondat. De ez az apukajaval ugye nem jatszik.
2018. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Én is voltam így, kórházba kellett mennem, és hiába próbálkoztam előtte, istennek nem akarta elfogadni a cumit, semmit.


Úgyhogy jobb híján elmentem így, ez van, nem volt opció a "maradok otthon". Fejtem le tejet, kb. három és fél óra után a férjem meg tudta etetni kispohárból.


Ha meg nem... öt órát voltam távol, azt kibírta volna.

2018. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
7-es, jól értelmezem, te egy idegen mellet tuszkolnál a babád szájába? :O
2018. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Egy 5 hónapos babának semmi baja nem lesz, ha 4 órán át nem eszik.

Maximum sír és apuka nem tud nyugodtan újságot olvasni mellette. :D

Túlaggódod ezt, mint általában a kismamák. :D

2018. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!