Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rendesen szopizik minden...

Ha rendesen szopizik minden nap mikor ehes, akkor is kell fejjem magam?

Figyelt kérdés
sajnos mar elso perctol nincs eleg tejem es kell adni neki tejport is. csak anyi hogy szopizik is eloszor szopizik es utana kap tejet de az a baj hogy ha mar nem jon neki ojan konyen a cicibol akkor elkezd sirni es csak rangatja a cicit.de meg van tejcsi benne. azt amit o hagy benne ki kell fejjem vagy maradhat a kovetkezo szopira??? segitsetek mert nem ertek hozza. egy honapos baba anyukaja.
2008. nov. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam sem szopizott eleget. Minden szopi után cumisüvegből kapta a tápszert pótlásnak. Ilyenkor mindig balhé volt mert nem tudott enni belőle szopi után (mert nem egy a technikája a kettőnek). Minden egyes szopi után lefejtem a tejem és köv szopi probálkozás után probálkoztam odaadni neki. Kezdetben még igy sem volt elég, táp kellett. Aztán 1,5-2óránként fejtem és teáztam. 2hónaposan már csak tejet evett cumisüvegből 5 hónapos koráig -aztán egyik naprol a másikra elfogyott.
2008. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,ami benne marad,azt fejd le neki,és add oda legközelebb üvegből,hátha előbb beindul a kereslet-kínálat.De ha mégsem azért ne keseredj el,próbálkozz,ne add fel-boldog babázást!
2008. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget... es a tejet amit le fejek azt hogy tartsam es meddig lehet tartani es hogy melegitsem meg??????
2008. nov. 5. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalam is u.e. a helyzet, csak nekem sokszor nem jut ra idom, hogy lefejjem. Masok hogyan csinaljak? Mire megszoptatom es tapszerrel is megetetem, mire bufiztetem, stb. es ha meg nyugos, akkor foglalkozni kell vele, megnyugtatni, igy sokszor mar majdnem a kovetkezo etetesnel tartunk, es nem akarom akkor mar lefejni.
2008. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit lefejsz tejet,hagyd kicsit kihűlni,és úgy teheted hűtőbe,72 h-ig eláll.
2008. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegíteni pedig úgy tudod,hogy egy bögre forró vízbe állítod az üveget,vagy folyamatosan folyatod rá,én beleállítani szoktam,állítólag nem szabad mikrózni.Remélem tudtam segíteni.
2008. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a 17;58 es 59 perces csajszinak koszonom a segitseget minden jot
2008. nov. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!