Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kicsikém szopizik...

1 hetes kicsikém szopizik rendesen, de utána sokat csuklik! Rendjén van ez? Mit kell vele tenni? Adjak utána még enni egy kicsit vagy hagyjam magától elmúlni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez még sokáig így lesz, teljesen természetes. Az a helyzet, hogy Őket a legkevésbé sem zavarja, csak minket :) Ne csinálj vele semmit, nem kell citromlét nyomni a szájába és egyéb bölcsességek...

Én is szoktam ciciztetni ilyenkor, bár nem vettem észre, hogy használna, viszont jókat vidultam rajta, amikor egyszerre nyelt és csuklott.

2010. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi gond ezzel. Ne csinálj vele semmit, magától elmúlik. Az én kisfiam még el is aludt csuklás közben - szóval nem zavarja...

2010. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes a piciknél, majd elmúlik magától nem kell csinálni semmit vele.
2010. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írták, és ne várd, hogy gyorsan elmúlik. Az én fiam 3,5 hónapos, és még mindig szokott csuklani. Ugyan közel sem annyit, mint ilyen pici korában, de még mindig elég sűrűn előfordul.
2010. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A csöppségeket állítólag nem zavarja, csak minket. Majd elmúlik!


Boldog babázást!

2010. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne csikizd szerencsétlen gyereket, ilyen tanácsot adni? Nem tudom ő mit szólna hozzá ha lekötöznék és csikiznék??? Mert kb. ilyen az mikor egy egyhetes babát csikiznek. Nem tud ellene védekezni.


Természetes ilyenkor a csuklás. Ha gondolod még megkínálhatod egy-két kortyal. Szerintem neki sem jó ha csuklik. Munt ahogy nekünk sem, főleg nem ha sokáig. Boldog babaázást!

2010. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi 8 hetesen még mindig 2-3 szor csuklunk egy nap. ölbe szoktuk venni olynakor, ha jól betakarod egy meleg pokróccal hamarabb elmúlik. tapasztalatból mondom. általában akkor jön a csuklás, mikor olyan hatalmasat böfizik, hogy lobog a hajunk a szélben tőle.
2010. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Enyém is állandóan csuklott. Fejletlen a rekeszizom, ez az oka. Semmi baja és tényleg minket jobban zavar. Volt, hogy 5-6x csuklott egy nap. Én volt, hogy megkínáltam még 1-2 korty anyatejjel, az ált. segített. Aztán lassan elmúlt. Már 11hónapos, már csak akkor csuklik, ha nagyon nevet.
2010. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

07:43-as!

Hol olvastad a csikizést tanácsként??? Mert én nem látok ilyet, pedig kétszer átolvastam a hozzászólásokat...

2010. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na én is ezt kerestem, hogy hol a csikizés? meg lekötözés?
2010. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!