Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak mi a nyugtatój...

A ti babátoknak mi a nyugtatója, furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves, ő úgy pihen vagy nyugszik meg ha a karomra fekszik, és piszkálja a hónaljamat.

Ehhez hasonló furcsa szokásokra gondolok. :-)


2018. okt. 15. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért kell ide is idekeverni a szoptatást? Nem minden anyatejes baba a cicivel nyugszik meg, ugyanis sokan nem engedhetik meg maguknak azt a "luxust", hogy még az 1-2 éves gyerekük is egész nap a mellükön legyen.
2018. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az én babám is szopis volt, de már nem az. De ennek tényleg semmi köze hozzá szerintem.
2018. okt. 15. 19:01
 13/17 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló! A férjem is fülezett kiskorában, és még mindig csinálja az én fülemen :D 26 éves

Egy másik kérdésre válaszolva: anyatejes volt.

2018. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A sajat hajaval szorkozik,es a fulevel meg pedig ugy h a huvelyujjat bedugja ezt nem engedem neki.

9honapos

2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*huvelykujjat
2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Köszi 11 -es ! Megirtad helyettem , mintha nem lenne mindegy ......


Az a valaszolo biztos valami ősanya aki érettségiig szoptatott...

2018. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bár nem a gyerekem de a testvéreimnek és nekem is volt ilyen szokásunk egyik öcsém fülezett (gyurmékolta anyukánk fülét) a másik öcsém hajazot (csavarta gumizta simogatta stb.) én pedig kezeztem (simogattam a kezét az ujjait)
2018. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!