Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evett már a babátok alma-meggy...

Evett már a babátok alma-meggy-burgonya "főzeléket"?

Figyelt kérdés

6 hós a babám. Kiváncsi vagyok hogy ilyen összeállításban szoktatok e főzeléket adni a piciknek.

Nincs más alapanyagom itthon, és csak délután tudok közértbe menni.


2010. jún. 24. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én épp tegnap adtam neki, 5 hónapos. Az almát is megpároltam kicsit. Nem volt tőle elájulva, de elég sokat evett belőle, ahhoz képest, hogy a burgonyát épphogy csak bevezettem neki.
2010. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap alma - meggy - csirkehusit adtam neki. De szerintem a tiéd sem lehet rossz.
2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a bajom a meggyel hogy elég savanyú, és csak csirkehusival nem biztos hogy megenné :-(
2010. jún. 24. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem csak az a baj, hogy savanyú, hanem hogy a husi-meggyel szerintem jól sem lakik. Minimális burgonya kéne hozzá.

2010. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam keverni a gyümölcsöt a zöldséggel, így ilyen kombinációban nem adtam neki. Alma-meggy párosítást már kapott. Krumplihoz csak más zöldséget keverek, répát, céklát, sütőtököt. Én csirke-krumpli keveréket adnék neki. Esetleg egy kis meggy vagy alma hozzá. Vagy kipróbálni a rizst, ha van otthon.
2010. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!