Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma-burgonya-csirkemell,...

Alma-burgonya-csirkemell, hogyan kell elkészíteni a babának, az almát is meg kell főzni, vagy az mehet nyersen?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán ilyen kombinációban adni a babának, 8 hónapos? Bébiételben van Őszibarack pulykamellel, gondolom ez a variáció sem lehet olyan szörnyű:)
2010. máj. 10. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
persze h lehet így adni! Az almát én nyersen szoktam. Lehéjazom, összevágom. Krumplit, húst főzöm természetesen. Utána meg összemixelem őket. Egyébként krumplit mindenbe érdemes rakni, mert egyrészt tápláló, másrészt ha pl. alma van mellette az alma savtartalmát megköti picit.
2010. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam adni neki,ez az egyik kedvence,meg van mikor az almát vagy banánnal vagy barackkal helyettesitem.A banánt nem fözöm,de a barackot meg az almát szoktam.

Én ugy csinálom,h elöször felteszem neki a csirkemellet magába fözni egy 15percre aztán hozzáteszem a krumplit és az almát vagy barackot,és igy fözöm meg,aztán turmixolom,és teszek a turmixba egy kis gyümilevet vagy rizstejet és ugy összeturmixolom mégegyszer,csak kevés kell a gyümiléböl és a rizstejböl is,mert az alma illetve a barack is enged magából levet!

Ja,és nálunk is ez lesz ma az ebéd neki:)!

2010. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb nyersen beletenni az almát, de ha meg akarod főzni, akkor külön főzd, mert savas a leve, vagy tedd be a sütőbe félbevágva, gyorsan megpuhul és édesebb lesz. Krumpli helyett tehetsz bele gesztenyét is, (tescoban lehet kapni mirelit natúr gesztenyét), ez a 9 hós kisfiam egyik kedvence
2010. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!