Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem lehet vedonot...

Miert nem lehet vedonot valasztani?

Figyelt kérdés
Annyira idegesito,hogy sokszor felvallrol vegzik a dolgokat,hivom egyiknap aztan megprobalom masnap is,es nem hiv vissza..nem azert hivom, hogy cseveresszek vele, hanem mert kerdesem,problemam van.Igy hogy szamitson az ember a vedononojere?Nektek milyen a vedonotok?
2018. okt. 17. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a 4 honapos statuszt 6 honaposan toltotte ki... szabadsagon volt , kikapcsolva....
2018. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Minden ismerosomnek akinek 40 ev alatti a vedonoje utalja.

En diplomas noverkent vegeztem a Debreceni Egyetemen. Sok vedono hallgatoval volt kozos orank v osszevontak.

Naluk nagyobb hulyekkel meg nem talalkoztam. Komolyan.

Amikor egy vegzos negyed eves vedono hallgato nem tudja h mekkora az idealis szuletesi parameter egy ujszulottnem, az halal ciki.

Ugy, hogy en mint sebeszeti nover, aki sose fog gyereket vallani sem gyerekkel foglalkozni kiteve beteve tudom az osszes ritka gyermekbetegseggel kapcsolatos klinikumot...

Ennyi erovel komolyan inkabb a webbetegtol kerdezz, az is ertelmesebb.

2018. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Kb minden kérdésre választ találsz az interneten, konyvekben, semmi olyan nincs, amit kizárólag a védőnő tudna csak megválaszolni. A rendszer amúgy se ag átlag kismama miatt van kitalálva, hanem az elmaradott réteg miatt.


Amúgy az én védőnőm mindig elérhető volt, mindenre tudta a választ, kedves és segítőkész volt. Mondjuk épp csak kikerült a főiskoláról, így meg lelkes volt. Bár volt hogy megjegyezte, vannak olyan kismamái, akik nonstop kötözködnek, akiknek semmi sem jo

2018. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

1!


Nyilvánvaló, hogy ha szabadságon van ag ember, akkor nem dolgozik. Miért kellene elérhetőnek lennie? Nem vagy te egy kocsiz eltévedve?

2018. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a mostani a 3. védőnőm, költözések miatt. Az első csak az első terhességem kb. 30. hetéig volt, de rendes, kedves volt, bár fiatalka, gyerektelen, inkább csak a "nagykönyvbl" adott tanácsokat, mint tapasztalatból.

A második kb. a 30. héttől a fiam 10 hónapos koráig volt, ő picit hanyagabb volt, de 2 település tartozott hozzá, egyedül volt sok kismamára, gyerekre. 1 hónapos volt a fiam, mikor hívtam, hogy van- e valami teendőnk, mert kórházból hazaérkezés óta nem láttuk. 40es, 3 gyerekes volt. Egyszer sem jött ki hozzánk, csak én vittem havi mérésre a gyereket.

A harmadik egy tündér. Kb. velem egyidős, 2 gyerekes. Bármikor, bármiért hívhatom. Amikor a lányom megszületett, jött 6 hétig minden héten, 1 éves koráig havonta, plusz mi is mentünk minden hónapban mérésre. A terhesség alatt is jött/jön rendszeresen, mert betartja a szabályokat. 3. gyerkőcöt várjuk, de ugyanúgy elmond mindent, mintha az elsőt várnám.

2018. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem lehet választani, mert a védőnőnek ki is kell mennie házhoz. És így 1 körzeten belül jár ki, nem kell esetleg egy nagy várost végigjárnia.

Meg így nincs az, hogy valakinél 100 gyerek van, valakinél 10...


Nekem is szar védőnőm van. Egy alkoholista banya, akitől félt a gyerek 2-3 évesen...

Soha nem jutott eszembe kérdést feltenni neki. Tudom, hogy semmi hasznosat nem várhatok tőle.

De legalább sosem zaklat, nem jár a nyakamra, én keresem mindig a kötelező státusz miatt (amit szintén feleslegesnek tartok ebben a formában, de ez más téma).

2018. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

A terhességem alatt a gyerekkori védőnőmhöz jártam. Negyvenes, anyukám korabeli. Ő egy tündér, imádom.

Akihez közvetlenül szülés előtt kerültem, ugyanennyi idős, ő is családos, de ő egy hárpia. Már nem szívózik, mert észrevette, hogy mi nem hagyjuk magunkat, de nem is lehet tőle semmilyen tanácsot kérni. Már meg se próbálom. Az első védőnőnkez viszont hívhatom bármikor és bármivel.

2018. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Tünemény, lelkiismeretes, okos, kedves védőnőnk van.Mindig tudom mikor van szabin, mindig megadja a helyettesítő elérhetőségét.Messengeren is bármikor írhatok neki.

Igaz kis faluban élünk, kicsi a körzete nincs elhavazva, de emberileg és szakmailag is ke a kalappal előtte.

2018. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
En is védőnő vagyok. És csak 26 éves. Most gyeden vagyok, engem elfogadtak a hozzám tartozók. Igaz gondosan vegeztem a munkámat, majd ha vissza megyek dolgozni, biztos még jobban leszek a gondozottakkal. Mivel ahogy írjatok, eddig nekem sem volt gyermekem, így valószínű a legtöbben ezt gondolták mint sokan, hogy akinek nincs gyereke hogyan adjon tanácsot. De el kell kezdeni dolgozni gyermek nélkül is...
2018. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
3 védőnőnk volt eddig. Az első kettő szuper volt. A harmadik soha nem ért rá. Sok panasz is volt ellene.
2018. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!