Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hósan el lehet kezdeni a...

10 hósan el lehet kezdeni a bilire szoktatást? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A múltkor volt valami műsorban szó erről (talán Fókusz), hogy már egészen pici kortól (pár hónaposan) biliztetik a babákat.

Szerintem kell egyfajta érettség a szobatisztaság eléréséhez. Amikor a picur tudja, hogy mi az a pisi-kaki, valamilyen módon jelzi, hogy mire készül, zavarja a teli pelus, stb.

Ha úgy látod, hogy a babád érett rá és napirendetekbe/életmódotokba belefér, akkor hajrá!

2010. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

most tanultam bioszból

1,5éves kora előtt teljesen felesleges, mert nincs meg a tudatlagos összeköttetés a hólyag, és a gerincvelő, valamint az agyvelő miatt, tehát addig nekik reflex szerűen jön, és nem tudja irányítani. Tehát ha ráülteted a bilire, és belepisil , az sem azért lesz, mert tudja szabáályozni, hanem véletlenül pont akkor, és az anyuka meg ujjj újjong, de közben nincs min, mert teljesen véletlen.De olvass utána, én most tanultam

2010. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korai.....
2010. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha 10 hónaposan elkezded, akkor 2 évesen lesz szobatiszta. Ha másfél évesen kezded, akkor is 2 évesen lesz szobatiszta.

Szóval el lehet kezdeni, de érelme még nincs.

2010. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
persze, hogy lehet. mindent lehet. csak épp semmi értelme az égvilágon. a bioszos válaszadó jól leírta, miért....
2010. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ok rendben köszi mindenkinek a válaszokat

További szép napot

2010. jún. 24. 12:50
 7/7 anonim válasza:
én voltam a bioszos.Tényleg semmi értelme:)
2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!