Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen surun illetve hanyszor...

Milyen surun illetve hanyszor adhatok cukros kamilla teat?

Figyelt kérdés
7 hetes kislanyomnak nem akarom elkiabalni,de bevallt a kakilashoz. csak tulzasban sem szeretnem vinni. akkor adjam ha nem kakil?
2010. jún. 24. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hetes babának nagyon gyenge teát csinálj.én amikor ennyi idős volt csak akkor raktam hozzá cukrot ha nem volt széklete.most már egy fél teáskanálnyit mindig rakok 150ml teához,éppen csak egy pici ízt adva neki.ha nem kakil,akkor 1.5-2 szoktam de mi már 4 hónaposak elmúltunk.ha meleg van adhatod neki többször is,az én kislányomnak ha nem kellett,sose fogadta el.
2010. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max. 3 naponta add csak neki, mert hosszú távon ellenkező hatást váltasz ki, ugyanis szárítja a beleket. Tapasztalatból írom. Szegény kisfiamnál mire rájöttünk, hogy ez a baj, addigra már csak hőmérőzéssel tudott kakilni, akkor is csak bogyózva, szenvedve. Úgyhogy óvatosan vele, nem szabad minden nap!
2010. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lenyegeben tegnap kezdtem a kurat,mert nem kakilt egyedul 2-3 napig es erolkodott. egy darabig adnam neki,htha beallitja a szekletelest. csak nem lesz baja?!?!

koszi a valaszokat :)

2010. jún. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!