Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenthetnek ezek a tünetek...

Missv kérdése:

Jelenthetnek ezek a tünetek babát?

Figyelt kérdés
Két nappal vagyok a nem várt mensim előtt és alhasi görcseim vannak, szédelgek néha, meg érzékeny vagyok szagokra. Illetve fázós és fáradékony, olyan érzés mintha meg akarna jönni. Teszteni még nem mertem, mert félek csalódás lenne. Ti éreztetek ilyesmit mensi körül bab esetén? :(

2018. okt. 25. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Teszteni még nem mertem, mert félek csalódás lenne.


Miféle új baromság ez?! Felnőtt nő vagy. Ha nem vagy terhes, akkor két nap múlva ha megjön nem leszel csalódott? Vagy akkor akarsz tudomást szerezni a terhességről ha már érzed majd hogy rúg a gyerek?

2018. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak tünetek, a teszt már kimutatja a terhességet. Tesztelj.
2018. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Ezek a tünetek legalább annyira jelentik, hogy megjön a vérzésed, minthogy terhes vagy. Vagy éppen lehet egy vírusos fertőzés tünetei, a szédülés, fázás, fáradékonyság, ezek mind-mind utalhatnak fertőzésre. Ilyen időben nem is lenne csoda.

Amúgy ha terhes lennél, nem gondolnám, hogy ilyen korán már lennének tüneteid. De ha mégis, akkor ahogy az egyik válaszoló már írta, a teszt már kimutatja.

Viszont én a helyedben inkább megvárnám, hogy egyáltalán megjön-e, azelőtt nem tesztelnék. Viszont ezt én se értem, hogy miért nem mersz tesztelni? Nem attól leszel terhes, vagy nem terhes, hogy tesztelsz-e vagy sem.

2018. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fáradtság volt az első tünetem, de annyira, hogy amikor nem dolgoztam, akkor csak aludtam... Utána jött, hogy undorodtam a szagoktól, az Auchan-ban egyenesen a hányinger kerülgetett. Volt olyan is, hogy hirtelen azt éreztem, hogy menten éhen halok, szinte lebénított ez az érzés, aztán mire odakeveredtem a hűtőhőz, elmúlt. Gyík párizsin és vajas stanglin éltem egy hétig, mert a paradicsomon kívül mindentől rosszul voltam... 😁

De szép időszak volt! Elképzelésem sincs, hogy gyerek mellett hogyan fogom mégegyszer végig csinálni... 😁

2018. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp várok, hogy megjön.e még egy napom van vagyis hát a mai, a hasam ugyan úgy szúrkál, illetve fel vagyok telve gázokkal. Tesztet még nem csináltam. Ha nem jön meg holnap akkor vasárnap esedékes. :)
2018. okt. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!