Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a "tünetek"? 30 hetes kismama.

Figyelt kérdés

Pár napja pisilés után szúró fájdalmat érzek "ott" lent, de csak pár pillanatig utána elmúlik, és az alsóneműm mindig olyan nedves mintha bepisiltem volna egy picit.

És egyre gyakrabban érzek menstruációs görcsökhöz hasonlókat először gyengébb aztán erősebb utána elmúlik.



2013. dec. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a dokimat nem e a magzatvíz szivárog mert ha igen akkor pihenni kellene elég sokat! Ha jól tudom gyógyszertárban is kapható teszt csík amivel megtudod nézni nem e magzatvíz folyik. Ha nem magzatvíz csak hígabb lett a folyásod akkor pedig elképzelhető, hogy ezek egyfajta jóslók már. 36. hétig a görcsökre szedhetsz magnéziumot.
2013. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!