Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem 3,5 hónapos...

Hogyan öltöztessem 3,5 hónapos kislányomat, amikor autóval utazunk?

Figyelt kérdés
Teljesen tapasztalatlan vagyok. Mikor kiviszem a házból nyilván sapka, átmeneti overál. Ezeket mind levegyem autóban és utazzon pl. hosszú ujjú body, kisnadrág, pulcsi, zokni/kocsicipő? De akkor menet közben meg kell állnom levenni overált és sapkát, amíg felfűt az autó? Vagy előre fűtsem fel, miután kivittem vetkőztessem le overálból (mert amíg kiérek vele addig rá kell adnom mindenképpen, autó fűtött garázsból áll ki de nincs meleg benne). Lehet teljesen bénának tűnök, de tényleg ötletem sincs, hogyan legyen mindez biztonságos? Nem a macerát akarom elkerülni, hanem a megfázást, kimelegedést stb. Köszönöm előre is a praktikákat!

2018. okt. 26. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi nem is tudnank bekotni overallal. Dr nem is ajanlott.


En siman beleraktam az hordozoba/ulesbe, vastag pleddel betakartam, a kocsit nagyon fel se futottuk, de ha hosszabb utra mentunk, akkor siman levettem a vastag pledet rola.

2018. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sapit azt adtam ra, a kocsiban meg ha olyanvolt a homerseklet, levettem rola.
2018. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sapka, pléd.
2018. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Sapka, kiskabát, pléd. De amúgy nem fűtjük fel nagyon a kocsit, mi is kabátban vagyunk.
2018. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Van hordozóba való beköthető zsák. Pont erre való. :) Jó meleg, elég ugyanaz a ruha, mint odahaza, plusz egy sapi. Amikor felmelegedett az autó, kicipzározod, és nem lesz melege.
2018. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nadrág, overál felső zokni, kocsi cipő sapka pléd volt ma rajta fűtött kocsiban.
2018. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egy sapit adok rá, meleg pulcsi és pléd. Aztán leveszem a plédet. Overálba nagyon beleizzadna szerintem a hordozóban.
2018. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!