Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok miket eszik?

8 hónapos babátok miket eszik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan mi nem 8 hanem 9 hónaposak vagyunk de azért leirom,Délbe mindig fözeléket vagy pedig azt kapja amit mi pl tegnap pörköltet föztem tojás mentes tésztát mellé és ö is azt evet.Mindig uloljára füszerezek és elötte veszem ki neki amit kap.15 óra fele gyümölcsöt kapott gabonával,17 óra kor pedig megevet 1 egész banánt amit villával nyomkodtam össze,már mindent eszik.Ami a táblázatban van már mindent evett.
2018. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
4 hónaposan kezdett kóstolgatni a gyermekorvos tanácsára, így elég sok dolgot evett 8 hónaposan. Tojást akkor még nem, és tejet sem, de tejterméket, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, durumtésztát, rizst, kuszkuszt, húst, pékárut minden mennyiségben. A darabok sem zavarták akkor sem, sosem öklendezett a darabostól. 😊 Most 10 hónapos, már tojást is eszik, csak tejet nem.
2018. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 es vagyok az lemaradt hogy tápszeres,reggel és este lefekvés elött az kap.
2018. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Az tök jó ha már 8 hósan eszik szinte mindent. Vislit,parizelt össze törve adtok a babátoknak néha? Nekem azt mondta az orvos ne adjak sok benne a szója. Nekem a tápszert nem fogadta el mar 5 hósan.

Gondolkodom, hogy meg próbálom pótlásba egy éves korig jó ha kapja. Bár ő cicizik is. Inkább este. Én minden nap adok neki bébi ételt mikor milyen ízben.meg főtt kaját is.

2018. okt. 29. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen szemeteket nem kap, de pl a Lidlben van 98%-os sonka, csirke is, sertés is, azokat eszi. Simán harapja a kenyér mellé, 9 foga van. 😊 #2. vagyok
2018. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5/5 leirnád nekem a sonka nevét mert multkor én is kerestem de nemtaláltam😁
2018. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ma vettünk lidlben pikok sertés virslit. Akkor azt eheti? Abban sertés hús van és nagyon finom. :) a sonka neve engem is érdekelne
2018. okt. 29. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem piratki, kalózok vannak rajta, direkt gyerekeknek való. De a Dulano sonkák közt is van 90% feletti hústartalmú. A virsli füstölt, azt még inkább ne kapjon.
2018. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!