Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártalmasak a törlőkendők a...

Ártalmasak a törlőkendők a babákra, mert tele van hormonkárosító rákkeltő anyaggal, a babafürdetők is. Csak víz nem elég, főleg ha kakis, lányom van a nemi szervét kivül belül is törlőkendővel tartom tisztán. De gondolom mindenki így csinálja?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9# ja a víz szr.. Igyanak műanyag üdítőket 🤣🤣🤣
2018. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

csak arra akartam rávilágatni, hogy nem a törlőkendőbe fog belehalni. 10 éven belül ennél sokkal nagyobb gondjaink lesznek.

És amúgy én nem vagyok textil pelus párti, és a kútvizből se innék ha nincs bevizsgáltatva, de igen, 40 éve annyiban jobb volt a világ, hogy nem volt ekkora mértékű a fogyasztás és nem volt szükség olyan anyagok mesterséges anyagok bevonására, amik kárt tesznek az egészségben.

Sajnos az elmúlt 10 év ebben meghatározó, és az előttünk álló 4-5 még igen, próbálnak rá figyelmeztetni hogy még visszafordítható a folyamat, hogy elpusztítsuk saját magunk, de senki nem teszi meg a bizonyos első lépéseket. Ha csak bármelyikőtök is egyel kevesebb zacskót vesz ezek után le a zsömléhez az áruházban, már megérte a lepontozást a hozzászólásom!

2018. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egy textil kendőt bevizezek pelenkázás előtt, ha csak pisilt, akkor azzal áttörlöm. Ha kakilt, akkor csap alatt lemosom, szerintem erre elég a sima víz. De ugye ez egy bizonyos súly után nem működik, a nagyobb gyereket pisilés után wc papírral, kaki után nedves törlőkendővel törlöm (meg ilyen esetben magamat is). Napi egyszer nem lesz bajunk tőle. :)
2018. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!