Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3naoos láz lehet?

3naoos láz lehet?

Figyelt kérdés

Felnegy 38,5-39,5 re max és nehezen megy le de38ala sosem..vagyis ez van pont 1 napja

Tegnap hajnal 3kor kezdődött.

Viszont olvastam h akkor nem nyugosek a babák? Egyszerűen lázasan..

Na az én fiam nyugos.2 órája fent is van hiaba 38,6 mertanugy 39,5el kelt fel. Nemtudjuk vissza altatni.

Talán túl fáradt.

Holnap megyünk délután az orvoshoz

Igaz ez hogy ha 3 napos láz akkor nem sírnak?


2018. nov. 2. 02:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Mindkét gyerekemet és engem is zavar, a láz. Teljesen mindegy, hogy mitől, már a 37,5 is nyűgössé tesz minket.

A 3 napos lázat elkapta már mindkettő 1 éves kor körül és ugyan úgy megszenvedték, mint a fülgyulladásos lázat.


Jobbulást kívánok a kisfiadnak!

2018. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Vagy az, vagy nem az...
2018. nov. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

A 3 napos láz se csak láz. Ugye nem gondolod, hogy nincs mögötte fertőzés? És miért ne lehetne nyűgös?

Ezt a baromságot.

2018. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy 3 napos lázról van-e szó, az csak utóbb fog kiderülni. Ha 3 napig lázas lesz, utána elmúlik és kiütései lesznek, akkor igen, az volt.

De lázat bármilyen fertőzés-gyulladás tud okozni, tehát bármi baja lehet a babádnak. Ha az orvos megvizsgálja, akkor majd ő megmondja, hogy mi baja van.

És a lázra is mindenki máshogy reagál. Az én fiam 39 fokos lázzal is lazán szaladgált, mintha mi sem történt volna, csak a szemein látszott, hogy lázas.

2018. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3# boccs, hogy élek. Boccs hogy kérdezni merek ott, ahol szabad.

Tudom hogy herpeszvirusbol ered a 3napos láz. Nem vagyok gyökér.. De te bunkó az igen.maskor hallgass. Köszi a normális válaszokat. Mára teljesen jól lett. Mintha elvagtak volna. Nem is értem mi lehetett..

2018. nov. 2. 09:23
 6/16 A kérdező kommentje:

Nála ingadozó. Néha rossz a kozerzete láz esetén néha ugyanúgy játszik és elvan.

Ma volt nálunk a Gyerekorvosunk, normaflore-t ajánlott a lázcsillapító mellé, ha nincs láz akkor is adjam 4napig.

2018. nov. 2. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Sok fajta kórokozó és megbetegedés létezik. Nálunk is volt olyan, hogy 1 napig lázas volt a kisfiunk, semmi más tünet nem volt, másnapra a láz is elmúlt és semmi más nem jött ki rajta. Ilyen vírus is van, ami csak 1 napos lázat okoz. Szóval tényleg bármi lehet egy lázból. :)
2018. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiamnál ez igaz volt. Általában nagyon nyűgös ha beteg, de 3 napos láznál annyira nem volt semmi baja, hogy először azt hittem a lázmérő rossz hogy 40 fokot mér (akkor vettem új lázmérőt).
2018. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért 40 fokos lázat csak éreztél már a kezeddel is nem? :)
2018. nov. 2. 18:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, azt éreztem hogy meleg, de sose volt még ilyen magas láza, gondoltam hogy elég magas, de a 40 azért meglepett, főleg hogy teljesen jól volt:) először gyógyszert se adtam, a mai ajánlások alapján ugye nem kell, de mikor elhittem a lázmérőnek hogy tényleg 40, éjjelre azért adtam..
2018. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!