Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni pszichózis kezd...

Szülés utáni pszichózis kezd nálam kialakulni! A családom a barátok mindenki mindent idillinek lát csak én nem illek ebbe a képbe bele! Van kiút?

Figyelt kérdés

Ma szoptatas közben rosszul lettem.

Lekellett vennem mellől a babát és átadnom a páromnak aki viszont semmit nem tud erről és szégyellem is magam nagyon amiért ez a bajom.

Ez egy pokol 😫

Mindennél frusztráló b hogy mindenki szerint egy idilli tökéletes család vagyunk és én nem tudok most mit kezdeni ezzel a szörnyűséggel..


2018. nov. 2. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn ballagj el az orvoshoz és mondd el.
2018. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

A kialvatlansag miatt lehet.

Ha nem akarod ne szoptasd! En rogton tapszereztem, mar eleve tudtam h sosem akarok szoptatni. Semmit ne hagyj magadra kenyszeriteni amit nem szeretnel! Csinalj mindent ugy ahogy neked kenyelmes, kerj es fogadj el segitseget! Nyugi, a babaval osszeszoktok majd, de az elso idoszak tenyleg borzalmasan nehez. Ne olvass forumokat mert csak felhuzzak az agyadat. Ne is diagnosztizald magad csak azert pszichozissal, mert vegtelenul kimerult vagy, vagy mert nem akarsz szoptatni, vagy ingerult vagy. Nincs semmi bajod, csak a tested eleted egyik legnehezebb idoszakan ment keresztul! Lelkileg is idobe telik majd feldolgoznod ezt az egeszet, persze az alvashiany nem fogja megkonnyiteni a regeneralodast. De majd jobb lesz.

2018. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit érzel konkrétan?
2018. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni pszichózis egy nagyon súlyos elmebetegség ami nem kivédhető,és általában nincs betegségtudat,szerintem neked nem ez van.Mit érzel,tapasztaltál pontosan?
2018. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
MI ezen szörnyűség hogy van egy gyereked akit szoptatsz? Más örülne minden csak hozzá állás kérdése .Sokat vártam a babámra tök egyedül szültem férjem mindig dolgozik nincs segítségem mégis boldog vagyok pedig lehetnék depis is .
2018. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia, megjottel ?

Na nézzük, mikor törlik ezt a kérdést is.

2018. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Nem hiszem , hogy még mindig nincs kitiltva innen ez az őrült !

2018. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Bölcső Alapítvány.


De mondok jobbat: fejezd be a kamut. Uncsi vagy.😪😪😪

2018. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit érzel de a szülés utáni 1-2hét sokszor mentálisan is nehéz.

Nekem napokig "panik funkcióban" volt az agyam és rettenetesen féltettem a babát. Ráadásul pocsék kórházi napjaink voltak így hazaérve minden szoptatás üvöltés és küzdelem volt. A 2 héten depressziós tüneteim lettek. (Azt éreztem nem fogom bírni tovább ráadásul a csodamamikkal ellentétben nekem nem volt "első látásra szerelem a babával")


Védőnővel beszéltem aki pszichológushoz irányított. Végül nem volt rá szükség. (Páromnak elmondtam a dolgokat, ő megértett és támogatott, kibőgtem magam míg ő átvette a kicsit h többet tudjak aludni.)

Nekem szerencsére hamar elmúlt a dolog most 7 hetes a kisfiam és imádom.de kellett egy kis ösdzeszokási idő. :)

2018. nov. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Elozo, ez egy troll, minden nap ir , ne faraszd magad a valasszal. Mindig uj sztori van, altalaban torlik a kerdest.
2018. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!