Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Vienna babapiskóta gyerekekne...

"Vienna babapiskóta gyerekeknek " lehet adni 8 hós babának?

Figyelt kérdés
Férjemnek mondtam hozzon baba kekszet és ezt hozta .
2018. nov. 2. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg felnőtt nő vagy, aki szült egy gyereket, elolvasod az összetételét és utána döntesz. Baja nem lesz, nem mérget adsz neki. Mondjuk én a 3 évesemnek sem adok efféle szemetet.
2018. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első gyerek anyatejes 8 hónapos még csak tejpépet sem adtam neki ,csak husit zöldséget és gyümölcsöt.Most akartam neki előszőr adni kekszet hogy majszolgassa.
2018. nov. 2. 20:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem Vienna ,hanem Manner baba piskóta gyerekeknek.
2018. nov. 2. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de attól, hogy első gyerek, az összetevőket el tudod olvasni...


Tok jó kajákat kapott eddig. Ezt a piskotat nem ismerem, de feltehetőleg, tojás, cukor van benne, nem neki való. Cukor a babakekszben is van, én nem adnek.


Viszont zabpelyhet ledaralsz (használhatasz rögtön zablisztet) keversz bele sütőtököt vagy almát vagy banánt és megsutod, rögtön kész a babakeksz ami tökéletesen megfelel egy 8 honaposnak.

2018. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Cukor, búzaliszt, tojás, glukóz-fruktóz szirup, vanília aroma. (Tesco honlapján legalábbis...)

A cukorról biztosan van véleményed, én mondjuk nem adtam babaként de sok keksz is cukros.

De a tojásfehérjét valószínű nem vezetted még be. Szóval nem adnám. Csak akkor add, ha tudod, hogy bírja a tojásfehérjét.

2018. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dobozán nem láttam de a Dm oldalán lint van hogy 2 éves kortól.Inkább kipróbalom a receptet köszönöm.😀
2018. nov. 2. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartottam sátántól valónak a cukrot. De tojást nem adtam még ekkor.

Detki babakekszet vettem, az tej és tojásmentes.

Olvasd el az összetevőket, és dönts.

2018. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8 hosan mar mindent evett. Adnam.
2018. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azert irjak h 2 eves kortol, mert az alatt fulladasveszelyes ha a gyerek egyedul eszi.c
2018. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en babam 7 honapos mindennap elmajszol 2 ôt....
2018. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!