Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni pihenőszéket?...

Érdemes venni pihenőszéket? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most lesz 3 hónapos a babám és már kezdi felfedezni a világot,érdemes neki vennem pihenőszéket,abban "elvannak" a babák?
2010. jún. 25. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mi kölcsönkaptunk egy Inglesinát (most mostam ki a bélését, ma adjuk vissza) és nagyon szerettem.

A hordozót utálta a kislányom, abban kényszerhelyzetben volt, ez meg tágas, kényelmes, nem volt beszorítva a keze. Kaja után max 20 perceket üldögélt benne, de az is remek volt, addig mosogattam, főztem, teregettem, vittem mindenhova.

3 hónapos kortól használtuk. 6 hónaposan felült benne a lányom, de ez nem nem teljesen fekvő, hanem szinte párhuzamos a talajra az alja, a háttámlája meg dönthető, szóval kényelmesen üldögélt benne, mint egy fotelben, csak be volt kötve, ha elfáradt hátradölt. Ha meg már elunta, mozogni akart, kivettem, ha újra nyűgi volt beletettem, mentünk ágyazni, stb., nekem nagyon hasznos volt.

8 hónapos anyuka

2010. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én most már a pihenőszék helyett játszószőnyeget vennék a babának. A pihenőszéket szerintem már sokáig úgy sem tudod kihasználni, mert hamarosan úgyis elkezd ficánkolni a te babád is. A játszószőnyegen, habtapin meg legalább tud forgolódni is és nagyobb a mozgástere is.
2010. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ficánkol az csak jó, mert mozog töle a szék és azt élvezi :-)
2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetes, de nagyon szeret benne lenni. Délután abban suokott mindig aludni, nézelődik 10-20 percet, majd magától elalszik.
2010. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!