Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Brendon bababolt...

Szerintetek a Brendon bababolt drága?

Figyelt kérdés
Én ott vásárolok sok mindent, mert nincs időm szétnézni állandóan, hogy melyik bababoltba mi az olcsóbb. De azért érdekelne a dolog.
2010. jún. 25. 11:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az ott vett összes ruginak rövid volt a lába a gyerekre.
2010. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos, hogy mindig az olcsó az olcsó, mert ha mondjuk 43.980 ft-ért veszel egy babakocsit, ami azért olcsónak számit, és 2 hónap múlva, mikor már nem cserélik, csak szervizelik előjön minden baja, és venned kell egy másikat, na az a drága.

Amit a brendonban vettem babakocsit, drága volt, de biztos hogy nem kell másikat vennem, mig babakocsizni fogunk.


A ruhával ugyanez a helyzet.

Mondjuk megveszed a kinaiba 15.000 -ért cipővel együtt a ruhatárat azt kb 2 hét múlva cserélheted, mert kinyúlik, elszakad, szétmosodik,cipőnek leválik a talpa, igyhavonta 30.000...

Megveszed mondjuk a brendonba 55.000-ért cipővel együtt, de azt egész szezonba fogjátok tudni hordani,mert nem megy tönkre.


Elhiszem, hogy nagyon sokan nem tehetik meg, hogy itt vásároljanak, de lehet drágábban jönnek ki végül(és itt csak új cuccokról beszélek)

2010. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én akciós dolgokat szoktam ott venni. A ruháklat nem szeretem, de a többi cuccc minőségi. Mi pl egy Esprit utazóágyat vettünk legutóbb ott akciósan 9900 ft-ért és imádjuk.
2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem drága a többihez képest (Elefáni, Minimanó)

babakocsit hordozóval a Turbo Kölyökben vettük(Graco,máshol ugyanaz drágább volt) gyerekülést az Elefániban (Brenndonban le sem szartak), kiságyat pl az intersparban.

Ruhákat mondjuk a C&A-ban, vagy a H&M-bemn szeretek venni, az sem a legolcsóbb, de minőségi, vannak olyan nem új, kapott cuccai lányomnak, amik még mindig teljesen jó állapotban vannak.

Nem fakult ki, nem ment össze.

De pl a lányom első cipőjét a Brendonban vettük, mert ott volt választék.

(a fiam első cipójét 10 éve, szintén ott, bár akkor csak egy Brendon volt Bp-en) gyrekcucokkban is.

Ami gagyi az a tescos bodyk, összementek, még az Auchanban is sokkal jobbak vannak, olcsóbban.

És turiban is jókat lehet kifogni.


Egyébként nem tudom mi igaz ebből:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A cumisüveget, meg ami ahhoz kell, mindig ott veszem. Tommee tippeet használunk, és az ott van a legjobb árban és a legnagyobb választékban. Mam cumink van, az is ott van a legnagyobb választékban. Tehát van, ami megéri, bár többségében drága szerintem is. És az eladók nálunk is elég bunkók, és flegmák.
2010. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%

Én vagyok az aki Brendon helyett az Elefániban vásárol. Maxi cosi babakocsit vettem és olcsóbban mint a Brendonban van, tehát az sem gagyi. Mellesleg a ruhákat nem ott vezsem hanem a C&A-ban és a H&M-ben, nem is tetszenek a Brendonos ruhák. És szerintem a Chicco öblítőt vagy az Ariana orsszívó (hogy csak pl.-t említsek) nem leutánzott termék tehát az Elefániban is ugyanolyan jó. Aztán ne beszéljünk a többi termékről ami drágább. Sok kicsi sokra megy én azt mondom. De egyébkén és is megtehetném, hogy ott vásárolok, de elvből nem fogok csak azért ott többet kifizetni egy termékér mert a Brendon márkanév, ha máshol ugyanazt megkapom olcsóbban és még a kiszolgágás is korektebb.


De azt mondom mindeki ott költi a pénzét, ahol jónak látja. Válaszoltam a kérdező kérdésére és megindololtam miért ez a válaszom.

2010. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én félegyházi vagyok. Itt van egy bababolt és helló. Kecskemétre járok át vásárolni mindig de ott sincs csak a Bambini meg a Brendon, meg 1-2 kissebb. Úgyhogy sok választásom nincs. Mondjuk én itt a legolcsóban a brendonban találtam babakocsit (Graco). Ott vettük a babaszobabútort, szerintem egy jó darabig bútor lesz. Meg sokmindent veszek ott ruhán kívül. A ruha valóban nagyon drága.
2010. jún. 25. 12:30
 18/30 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem drága a ruhák,a takarók,ágyneműk...Viszont olcsobbak a cumik,cumis üvegek.Sajnos a mi városunkban is bunkók voltak az eladók.2szer voltam,de nem vágyom többet.
2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Itt Kecskeméten aranyosak és nagyon segítőkészek. Pl. a múlt héten vettem a picúrnak játszószőnyeget, 7-ig vannak nyitva (azt hittem 8-ig), beestem 6.50-kor, hogy mit szeretnék, megmutatta a választékot, véleményt mondott, sőt amit kiválasztottam 2-őt szétszedte őket és megmutogatta úgy is. Hát ezt sok helyen itt máshol nem csinálják meg. (nem csak bababoltban máshol sem)
2010. jún. 25. 12:37
 20/30 anonim ***** válasza:
70%

Akkor a kecskeméti kivétel a Brendon áruházak és dolgozók körében. Örülj neki, hogy kedvesen bánnak Veled, és kiszolgálnak még akkor is, ha zárás előtt esel be. Én eddig kétszer voltam Brendonban (Budapest M5).

Először sajna 5 perccel zárás előtt estem be, és megvolt, hogy mit akarok, de mivel először voltam ott, alig találtam ami kell, és még sürgettek is folyamatosan. Semmit nem mutattak meg normálisan. A törzsvásárlói kártyát sem ajánlották, mert akkor már zárva voltak. Pedig akkor elég sok pénzt hagytam ott, és járt volna pont rendesen. Akkor megfogadtam, hogy nem jövök ide be többet. A második alkalom kényszer helyzet volt.


Egyébként én is nagyon drágának találom, úgyhogy engem nem fog meghatni ha bezár. De ezért lehet le leszek pontozva, mint annál a kérdésnél, amit itt valaki belinkelt...

2010. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!