Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Brendon bababolt...

Szerintetek a Brendon bababolt drága?

Figyelt kérdés
Én ott vásárolok sok mindent, mert nincs időm szétnézni állandóan, hogy melyik bababoltba mi az olcsóbb. De azért érdekelne a dolog.
2010. jún. 25. 11:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az akcióikat. Akkor nem olyan drága. Szeretek ott vásárolni.
2010. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%
11:33!!!! Hát már ne is haragudj, de nagyon nagy h*lyeséget írtál. Csak az írásodra Én és a barátnőm vagyunk az ellenpéldák! A barátnőm 200 ezer ft-ért vette a babakocsiját a Brendonban, én a Bippa Kft-nél (nem tudom mond e vmit Neked ez a cég, de gondolom NEM) 39.900 FT-ért. A barátnőm 4 hónap múlva vitte szervízbe a 200 e Ft-os kocsit, míg az én 39.900 ft-os babakocsimnak eddig kutya baja, pedig használom rendesen, nincsen kímélve. Ennyit a Te Brendon imádatodról. És légyszi ne nézd le azokat, akik nem tehetik meg, h a Brendonban vásároljanak, Te biztos módos vagy és megtehetd!!!! Csak nem tudsz olyanok fejével gondolkodni, akik ezt nem tehetik, nagyon sajnállak!!!!!
2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó, ott vesz mindenki, ahol akar, nekem jól esik hogy megtudom venni azt, amit a legjobbnak gondolok.

De attól, hogy te nem akarsz, vagy nem tudsz brendonban vásárolni, egyáltalán nem vagy rosszabb szülő senkinél.

Nem irtam szerintem sértőt, de mondjuk én egy kunert babakocsit nem tudnék büszkén tologatni az utcán, még ha a világ legszebb gyereke ül benne akkor sem

2010. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom h te egy kunert babakocsiban szégyenlenéd tolni a babád, képzeld én pont egy ilyenben tolom a kisfiam. Kicsit nagykép* vagy, ne haragudj, szálljál le a magas lóról, és nézz egy kicsit magadba, sokan örülnek h pont egy ilyenbe tolják a babájukat, mert tudod sokaknak nem az a lényeg, h miben tolják, hanem az a lényeg, h KIT tolnak a babakocsiban! Jó lesz ha bocsánatot kérsz, mert ezzel a kijelentéseddel most sok szülőt megbánottál.

Bocsi kérdező h elkanyarodtunk, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni!!!!

2010. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Én is szoktam a Brendonban (is) vásárolni, szerencsés vagyok, mert egyenlőre nem kell annyira az árat néznem, de ez a büszke babakocsis mondat (17:04) nekem is betett. Még nem is hallottam, hogy valaki ilyet mondott vagy gondolt volna, remélem csak dühödben meggondolatlanul írtad ide és magad sem gondoltad komolyan.
2010. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
15%

örülök, hogy pór nép lepontozhatott :-P


eszemben sincs bocsánatot kérni, minek szülsz,ha nem a legjobbat kapja???

nincs rá pénz? akkor minek a gyerek?

vagy mindegy mibe teszed, akkor igénytelen vagy.

én ide nem nézek be sem többet, felesleges szidni...meg veletek foglalkozni, egyáltalán szóba állni is

sajnálom hogy sajnáljátok a pénzt a gyereketekre.

2010. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Drága, imádni fognak a játszótéren :)
2010. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A szolnoki Brendonban nagyon aranyosak az eladók! :)
2010. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
Na, elmész te a s*nyiba, teeeeee T*SKÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Mi az h igénytelen vagyok??? Hogy jössze Te ahhoz, h engem/minket minősíts??? Te szn*b p*csa!!!!!!! Hogy gondolod h azért mert én ellenben veled nem rázom a rongyot, nem adom meg a gyerekemnek a legjobbat???????????? Jobb lesz ha tényleg nem nézel ide be többször!!! Csak a gyerekedet sajnálom szegénykét hogy egy ilyen pénzéhes, rongyrázós, h*lye p*csa anyja van!!!!! Szégyelld el magad nagyon!!!! Mindenből minőségit veszek a gyerekemnek és azért mert ezt nem a Brendonban teszem, nem adok meg a gyermekemnek mindent!!!! Hát ez jó vicc!!!! Tudod "Drága" elég tudatlanka vagy, mert sok olyat meg lehet venni olcsóbban, ami ott drágább, csak mert brendon kihúzzák a zsebedből a pénzt!!!! De te vásárolgass nyugodtan ott és add meg a gyerekednek azt ami a legjobb!!
2010. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A szombathelyi Brendonban is nagyon kedvesek az eladók.:-))
2010. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!