Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe hozzam haza a kicsit?

RedVanillia kérdése:

Mibe hozzam haza a kicsit?

Figyelt kérdés

Első gyerek és anyós vett neki egy fehér converse overalt amibe haza hozhatom. De én arra gondoltam hogy body, pulcsi, harisnya, nadrag, kiskabát, meg újszülött zokni cipobe hoznam haza. Nyilván minden 100%pamut belelt ruhadarab. Baba hordozo a kocsiba be takarva. Vagy az overal jobban védené? body,kezeslabas,pulcsi, overal..

Vagy ez a kis kabát összeállítás is megfelel egy újszülött számára ?

(februar végén fog születni időjárásnak megfelelően szeretném oltoztetni)



2018. nov. 4. 15:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja meg persze a kis kabátot összeállítás hoz tartozna kis sapi, kesztyű , kis kendő
2018. nov. 4. 15:50
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

+sapka!


Függ attól is, hogy autóba vagy hordozóba viszed ki a hidegre..

2018. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Újszülötnek praktikusabb szerintem a body-rugi-overál kombináció. Nem szeretnek öltözködni így én hanyagolnám a több részes ruhákat.
2018. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Úgy megnézem míg rászenvedsz ennyi ruhadarabot szegény nyiklő-nyakló újszülöttre. :)

Főleg azt a részt ahogy az érzékeny köldökére harisnyát erőltetsz.

Body, rugdalózó, overál, sapka. Ha nem akarod kínozni.

2018. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Újszülöttnek sokkal kényelmesebb egy overal, mint a sok darabos megkomponált összeállítás.
2018. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi ruhadarabot egy óra lesz ráadni meg levenni is. Főleg a harisnya, én nem kínoznék vele egy ekkora babát, fél évesnél kisebbnek nem is vettem egyik gyerkőcnek sem. Body, plüssrugi, kissapka, időjárásnak megfelelő overál vagy kiskabát bőven elég mínusz 20-ban és plusz 10-ben is.
2018. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, tényleg nem akarlak megbántani, de zokni, cipő újszülöttre? Nagyon túlkombinálod. Egyébként cuki meg minden, csak nagyon nem praktikus. Annyira pici még akkor, és nyeklik-nyaklik. A lehető leg egyszerűbben: body, vastagabb rugi, ha nincs túl hideg, vékonyabb vagy középvastag overál.
2018. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Vedd már fel videón hogy öltözteted majd fel

Converse overál miért fontos kiemelni?

2018. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
9, mert ez a gimnazista lányka, akinek inkább felmondott a pasija, csakhogy el tudjanak menni együtt ultrahangra. Minden kérdésében ilyen bamba módon próbálja kiemelni, hogy nem a semmire szül.
2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Jajj akkor most van egy újabb folytatásos regényünk a "nazzolós" csajszi mellett?
2018. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!