Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám annyira...

9 hónapos a babám annyira anyás lett hogy semmit nem tudok tőle csinálni. Azért mert jön a foga?

Figyelt kérdés
Állandoan rajtam lógna. Az is agaszt hogy mászni sem akar csak ülni meg kapaszkodva állni.
2010. jún. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás?

A mászás már nem érdekli, állni akar meg gondolom majd lépegetni, ezért erre gyúr.:)

2010. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, sokat van járókában vagy kiságyban? mert akkor logikus, hogy feláll kapaszkodva. tedd a szoba közepére, és csalogasd valamivel, akkor muszáj lesz neki másznia.

sztem a foga is lehet, meg a szeparációs szorongás is.

ülni magától ül fel, vagy te ülteted?

nekünk is volt ilyen időszakunk, hát mit mondjak, idegölő és fárasztó, de elmúlt. mondjuk én mindig felvettem, ha igényelte, és sokat igényelte. ma már 18 hós, és nem lett elkapatva, eljátszik magában akár egy órát is, amikor áén főzök vagy egyéb házimunkát végzek .

2010. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, elfelejtettem kérdezni: kúszni sem kúszik? vagy kúszott? mert vagy a kúszásak vagy a mászásnak muszáj meglennie!
2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első fog? Az én fiam is ezt csinálta 2 hétig, mielőtt kijött volna az első foga.
2010. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincs el a kiságyban sem a járokában.A nagy ágyon és a földön kúszik ha valamit elakar érni de úgy ül hogy én ültetem fel. Úgy főzők hogy a konyhában van az etetőszékben vagy a hintájában így elvan egy kicsit hogy énekelek közben. De ha vasalok vagy bármi mást mászik rám és ha felveszem már nincs semmi baj
2010. jún. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!